Kadınlar Ne Sıklıkta Aşk Yapmak İster

Kadınlar Ne Sıklıkta Aşk Yapmak İster ?

 

Biz erkekler her zaman libidomuzun yüksekliği ve bir çeşit performans sanatı olarak gördüğümüz yatak maceralarımızla övünür dururuz. Bu konular ile ilgili her halde ne kadar başarısız olduğunu iddia eden bir erkek görmemişsinizdir.

Bu durum karşısında kadınlar genelde bu konuları konuşmazlar en azından biz erkeklerin yüzüne konuşmazlar. Fakat onlar bu durumun içerisinde cansız bir madde değillerdir. Onlarda bu güzel paylaşımdan kendilerine düşeni alırlar.

Genel olarak biz erkekler belli bir yaşın üzerine çıkana kadar her gün aşk yapmaya hazırız. 20 li yaşlarda bu durum günde bir kaç defa iken yaş ilerledikçe günde 1, 2 günde 1, haftada 1 , ayda 1,  5 yılda 1 ve açılan zaman periyodları ile devam edip gider.

Peki kadınlarda Sevişme isteği sıklığı nedir ?

Bu durumu ilişki başlangıcı olarak ele almamak gerekmektedir. Çünkü hem kadın hem de erkek ilişkinin ilk zamanlarında güçleri yettiğince aşk yapmayı arzu eder ve uygulamaya çalışırlar. Bu durum ilişkinin ilerleyen zamanlarında doğal yapısına geriler ve doğal yaşam içerisinde seyrelerek azalma eğilimi gösterir, En azından kadınlar açısından …

Biz erkekler ise sağlıklı olduğumuz süre içerisinde rutin olarak günde 1 bilemediniz 2 günde 1 sevişmeyi arzu ederiz. Bu durumda partnerimiz tarafından ; Baş ağrısı, yorgunluk, gibi bahanelerle savuşturuluruz.

Peki kadınlar kaç günde bir sevişmek ister ?

Kadınların bir çoğu bu durumu itiraf edemeseler de haftada 1 defa (6-8 günde 1 ) sevişmek arzusundadır.

kadinlar-ne-siklikta-ask-yapmak-ister-2

Bu durumu şahsi olarak algılamamalısınız. fakat unutmamanız gereken önemli bir şey vardır. Kadın erkek ilişkilerinde mutlak doğrular söz konusu değildir.

Buna rağmen kadınların libidolarını harekete geçirmek biraz da sizin elinizde olan bir durum. Fakat yanılgıya düşerek biz erkekleri tahrik edecek olan yöntemleri kullanmanız aynı etkiyi göstermeyebilir. Yani karşınızdaki kadına porno filmi seyrettirmek her zaman işe yaramayabilir.

Onları ilk zamanlarda etkilediğiniz yöntemleri tekrar raftan çıkartmanızı öneriyoruz. Nihayetinde birlikte deneyimleyebileceğiniz bir çok farklı durum söz konusu. SIradan aşk yapma ritüellerini bir kenara bırakın biraz gizem biraz farklılık katın yaşamınıza

 

 

Sizlere önerimiz sizi en çok arzuladığı haliniz ne ise bu halin versiyonlarını üretin ve sürekli sevişmek isteyen adam durumundan mümkün olduğunca uzak durun. Bu durum kadının zaten seks konusundaki güvenini pekiştirmektedir ve açıkçası kadın tarafından sıradan bir adam olarak görünmenizi sağlamaktadır. ( o ne demekse anki bizi üreten 1 tane makine var ve hiç değişmiyor )

 

Kendinize iyi bakın delikanlılar.

Kadınlar Ne Sıklıkta Aşk Yapmak İster hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Orijinal yazı: http://www.bayefendi.com/kadinlar-ne-siklikta-ask-yapmak-ister/


Bugün: 23-Apr-2018 01:15:50
Dünya saati: 22-04-18 22:15:50
Yazının yazıldığı tarih ve gün : 16/07/2017Pazar

Leave a Comment