14 Kaçılacak Kadın Sözü

14 Kaçılacak Kadın Sözü

Bir kadın ile ilk görüşte etkilenmeniz gerçekleşti ve birbirinizi tanımak için görüşmeye karar verdiniz. Güzel  giyindiniz ve olası yeni bir ilişki heyecanı ile kendinizi hazırladınız.

Bu ilk görüşme genelde her iki insan için de kendisi hakkında reklam yapma ve karakter beyanı olarak gerçekleşmektedir. Hem erkek hem kadın tarafından değişmeyen bu durum içerisinde her iki tarafta temel çizgilerini vurgulama olmasını istedikleri kişi hakkında bilgileri olabilecek en belirgin biçimde belirtir. Bu belirtme her ne kadar rötuşlanarak yansıtılsa da kelimeler bu çizgileri çizebilmek temel düşüncesi ile kurulur.

Bu gizli olduğu zannedilen cümleler içlerinde önemli mesajlar taşır ve ilişki yaşamayı düşündüğünüz kadın ile ileride nasıl bir ilişki yaşayacağınız konusunda çok önemli bilgiler içermektedir.

Bu yazımızda sizlerle bu bilgiyi paylaşma amacımız ileride sizi mutsuzluğa sürükleyebilecek olan bazı cümlelerin şifrelerini vermek.

 

Kadının söylediği 14 tehlikeli cümle 

  1. Ben çok duygusal bir kadınım

Karşınızdaki bayan hassas ruhu konusunda sizi ikna ederek vermeniz gereken doğal tepkileri baskı altına almanızı sağlamayı hedeflemektedir.

Bu durum ileride yaşanması olası olan bir anlaşmazlık durumunda sizi rahat hareket etmek konusunda kısıtlayacak ve duygusallığını göz ederek davranmanıza sebep olarak anlatmak istediğiniz söz konusu olan haklılığınızı savunamamanız durumuna neden olacaktır.

Aynı zamanda hazırda bekleyen uzun namlulu ve güdümlü göz yaşı silahının hedefi olacağınızın net bir göstergesidir.

2.   Hiç bir arkadaşım ile arama giremezsin

Öncelikle karşınızdaki kadın ile ilişkiniz içerisinde doğal olarak karşılaşacağınız arkadaşları ile de tanışıyor olacaksınız. Bu durum doğal olarak belirli fikirler sahibi olmanıza ve belki de kendisine arkadaşlıkları konusunda fikir beyan etmeniz durumunu doğuracaktır. Bunun yanı sıra belki arkadaşının yarattığı olumsuz bir durum karşısında olağan bir tepki vermeniz gerekliliği söz konusu olacaktır.

Baştan koyulan bu ültimatom ( göz dağı ) sonucu olarak verdiğiniz tepki ardından ya bu söz size tekrar edilecek yada tepkinizi veremeyerek ilişkide bulunduğunuzun kadını göz göre göre ataşe atılmasını izlemenize sebep olacaktır.

Ayrıca ilişkide bulunduğunuz kadının arkadaşları ile sevgili veya eşini ayırt edemiyor olması durumu zaten ilişki konusunda sakıncalı bir düşünce şekline sahip olduğunun göstergesidir.

3. Eski sevgilileri hakkında Olumsuz söylem

Eğer karşınızdaki kadın eski ilişkileri hakkında “hepsi geri zekalıydı” gibi bir cümle kuruyorsa ondan uzaklaşmanızı gerektiren 2 neden vardır.

a) Karşınızdaki kadının insanlara olan saygısının yeterli kadar olmadığı durumu. Bu söylemi size paye vermek için bile yapılıyor olsa eğer ayrılırsanız arkanızdan ne söyleyeceğini ön görmek o kadar da zor değil.

Sizde geri zekalılar kervanına katılmış olacaksınız.

b) Karşınızdaki kadının geri zekalıları seçiyor olması durumu. Bu durumda kendinizi sorgulamalısınız. İlişkiye başlamaya karar verirseniz geri zekalı olmamak için ayrılma durumunuzu zorlaşmış olması kaçınılmaz. 🙂

 

4. Kadının Çok narin görünmesi yada bunu söylemesi

14-kacilacak-kadin-sozu-5

Her ilişkide güven duygusu çok önemlidir ve kırılgan olma durumunu dile getiren kadın karşısında bir güven abidesi beklemektedir. Fakat her insanın hata yapabilme hakkı vardır ve kırılgan olan kişi hayatının her alanında kırılgandır. Bu durum sizleri sürekli duygusal hezeyanlar ile karşı karşıya getirecek, yaşadığı tüm olayları aynı hassaslık ile size yansıtacak veya sizden dolayı aynı hassaslıkta yaşanması zor bir insan olarak sizleri kucaklıyor olacaktır.

 

5. Kendisine hizmet eden insanlara kötü davranıyorsa

Oradan hemen kaçın. İlişkiniz ilerledikçe doğal olarak eninde sonunda normal tansiyona gelecektir. Bu kaçınılmaz an geldiğinde çevresindeki garsonlara, çalışanlara davranışının aynısını size karşı gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

 

6. Kendisine bir prenses gibi davranılmasını istiyorsa

14-kacilacak-kadin-sozu-7

Eğer bir ülkenin kralı değilseniz karşınızdaki kadının isteklerini karşılayabilmenizin mümkün olmayacağını size belirtmek isteriz. Nihayetinde her kız çocuğu özellikle babası tarafından bir prenses gibi büyütülür. Fakat zaman geçtikçe normal yaşam kadını olgunlaştırır ve sadece ebeveynleri için bir prenses olarak kalır. Aynı zamanda kendisini kraliçe yada prenses olarak gören bir kadın doğal olarak bir emir komuta zinciri kurmuş demektir.

Eğer kendini kraliçe olarak gören bir kadınla uzun süreli bir ilişki veya evlilik düşünüyorsanız, saray entrikalarına ve emir komuta zincirine hazırlıklı olmalısınız.

 

7.  Sizi sürekli olarak kendinizi savunma duygusuna iten kadın

Şakalaşmalarla bile olsa sizi söylediğiniz her kelime sonrasında kendinizi savunma duygusuna bir şekilde itiyorsa o kadın ileride nasıl bir hayatı size yaşatacağı konusunda net bir bilgi vermektedir. Şaka gibi görünen söylem sizi etki altına alabiliyor demektir ve sizi ileride gülerek dövecektir.

 

8.    Arkadaşlarınızla vakit geçirme konusuna sinirleniyorsa

İlişkide bulunmaya karar verdiğinizde arkadaşlarınızla öpüşüp helalleşin. Çocuklarının sünneti, düğünü haricinde kendilerini göremeyeceğinizi size temin ediyoruz.  Kısa zamanda tüm sosyal çevreniz karşınızdaki kadının çevresinden oluşuyor olacak. O da izin verdiği ölçüde tabi 🙂

 

9.  Asla özür dilemeyen kadın

Yaşanan her ne olursa olsun hiç bir şartta hatasını kabul etmeyen özür dilemeyen bir kadın ile karşı karşıyaysanız tercih sizin ister onunla birlikte olun ve hayatınız bitmeyen bir ilk okul eğitimine dönüşsün, isterseniz oradan kaçın hayatınızı kurtarın.

 

10. Ailesi ile kötü ilişki içerisindeyse

Mücbir bir durum olmamasına rağmen ailesi ile kötü ilişkiler içerisinde olan bir kadın aslında kendisine en yakın olan dünya ile anlaşamadığını, uyum içerisinde olamadığını göstermektedir. Böyle bir insan sizinle ne kadar uyumlu olabilir ki ?

 

11.  Hiç hoşgörüsü yoksa

14-kacilacak-kadin-sozu

Karşınızdaki kadın hoşgörüsüz bir tavır sergiliyorsa ileride karşılaşabileceğiniz olumsuz bir diyalogda sizlere elinde olan tüm silahlar ile saldıracak demektir. Emin olun ilk taaruz da cepheniz düşecektir. 🙂

 

12. Hayat ile ilgili konuşmayan kadın

Eğer karşınızdaki kadın çevresinde olan bitenlere duyarsız ve dünya değerlerinden konuşmuyor bazı sosyal hedefleri ve arzuları yoksa şu anda yanınızda sadece sizinle evlenmek amacı ile durmaktadır. Sizin de amacınız bu ise ve kendisini ideal bir eş ve çocuğunuza ideal bir anne olarak görüyorsanız yürümeye devam edin. Sonra sıkıldım demeyin ama !

 

13.  Şiddet eğilimi varsa

14-kacilacak-kadin-sozu-8

Kafanıza tabak atacak yada sizi olabildiğince taciz etme ihtimali olan bir kadınla ilişki içerisinde bulunmak isteyecek kadar mazoşist bir erkekseniz devam edebilirsiniz.

 

14.  Güzelliğine saplantılı derecede düşkün kadın

14-kacilacak-kadin-sozu-4

Tamam kabul ediyoruz kadınlar için güzel görünmek çok önemli. Bu durumun belli bir ideal ölçüsü yok ama eğer bu durumun saplantılı denecek kadar fazla olduğunu hissederseniz orta yaşın üzerinde sürekli olarak orama dokunma burama dokunma diyen bir kadının yanında ve kendisini ancak estetik operasyonlar uzantısında sürekli hastanelerde ziyaret eden bir pozisyonda bulacağınıza emin olabilirsiniz. Bunun yanında 5- 10 sene içerisinde kendisini tanıyamama riskiniz de söz konusu 🙂

 

14-kacilacak-kadin-sozu-6
Yukarıda bahsi geçen hareketleri yapmayan bir kadın var mı bilmiyoruz ama size tavsiyemiz bunların hepsini yapan bir kadın karşınızda oturuyorsa ortamdan olabildiğince hızlı uzaklaşmanızı ( kaçmanızı ) şiddetle öneriyoruz. Karşınızda oturan Kadın olmasını istediğiniz kadın olamaz eğer öyleyse o zaman işkenceye uğramaktan haz aldığınızı söylememize gerek yok sanırız.

 

 

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.