Ayakkabını Kendin Parlat

Ayakkabını Kendin Parlat.

Genellikle günümüzde farklı çeşit ayakkabılar giymekte ve boya matlaşınca ayakkabılarımızı kunduracılara götürmek sureti ile elegan görünümümüzü devam ettirmekteyiz.

Bir erkeğin bilmesi gerekenlerden biri olan kendi ayakkabısını parlatabilmek önde gelen özelliklerden biri. Yoğun iş yaşamı ile birlikte ihmal edebilir ve fit görünümümüze zarar verme ihtimali olan bu yeteneğimiz olmaması dolayısı ile sıkışmışlık hissi yaratabilecek zor anlar yaşayabiliriz.

Bu olumsuz durumlar karşılaşmamak, yani bir davet veya özel bir aktiviteye katılmak için ayakkabıya ihtiyacımız olduğunda olması gerektiği gibi renginde ve pırıl pırıl bir ayakkabıya sahip olabilmek için ayakkabılarımızın önceden hazır olması gerekir. Her ne kadar dost Başa düşman ayağa bakar ata sözü gerçek adledilirse de bir gerçek var ki günümüzde artık insanlar bir bey efendinin hatta hanım efendinin bile giyimine bir bütün olarak bakmakta ve bütün olarak değerlendirmekte. Bir düşünün üstünüz harika çok seçkin bir durumda fakat ayakkabılarınız olması gerektiği gibi veya temiz değil. Emin olun bu durumu dost düşman erkek yada kadın ayırt etmeden çevrenizdeki herkes fark eder.

ayakkabiboyamak

Ayakkabıları ise parlak göstermek artık çok kolay; Hazır süngerli boyalar veya eski usul diyebileceğimiz içerisinde kalıp boya bulunan ürünlere hem ulaşmak hem de bu ürünleri kullanmak eskiden olduğundan daha kolay.

Ve bir pazar günü yada gecenin bir saati kunduracı bulamamak ve giysinizin tonunda boyalı hazır bir ayakkabı olmama durumuna karşın eski usul uygulamalar hayat kurtarıcı olabilir. Bu çözüm aynı zamanda bütçeniz içinde çok etkili olacaktır. Sakın kunduracıya bırakırım ve daha çabuk ayakkabılarımı boyatırım diye düşünmeyin eğer evinizin alt katında bir kunduracı yoksa zaten ona ulaşmak için harcayacağınız zaman süresinde 1 ayakkabı kolaylıkla boyanıyor.

Eğer ayakkabınız deri ise zaten belli bir süre içerisinde boyamanız hem ayakkabınız hem de ayak sağlığınız için olması gereken bir durumdur. Ayrıca kişinin kendi temel ihtiyaçlarını giderirken hissettiği özel duyguyu da aynen büyüklerimizin hissettiği gibi hissedersiniz.

Bu arada sıvı ayakkabı boyalarının çoğunun ayakkabıların derilerini çatlattığı, yağlı katı boyaların daha etkili olduğunu belirtmek isteriz.

Bu arada aynen berberlerde olduğu gibi erkek sosyalleşmesi durumunun keyfini de arada sırada yaşayın. Kastetmekte olduğumuz kunduracıya ayakkabı bırakmak değil tabi. O güzel boya sandıklarının üzerine arada sırada da oturun ayakkabılarınız ayağınızda yanınızdaki oturan beyefendi yada hanım efendiyle sohbet edin. Nihayetinde buda çok keyif verici bir sosyalleşmedir.

Bayefendi.com erkek sitesi olarak bir erkeğin olmazsa olmazları olarak değerlendiğimiz konulardan birini Kendi ayakkabının kendin boya olarak görüyoruz.

Adam olmanın ve kadınları etkileyen diğer özellikler

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.