Ev Tamiri ve Erkek

Ev Tamiri ve Erkek 

 

Evimizde bir çok ihtiyaç giderebilmek için farklı konularda arıza yapan bir çok ev gereci ve hayati ihtiyaç durumu ile karşılaşmaktayız. Bu tip ihtiyaçları karşılayabilmek için elektrikçi, su tesisatçısı, marangoz gibi işlerle profesyonel anlamda ilgilenen bir çok tamirci mevcut.

Fakat mücbir ( beklenmedik) durumlar karşısında doğabilecek sorunlarla mücadele edebilmek her erkeğin bilmesi gereken anlardır. Bu anlarda erkeğin becerikli olabilmesi hem kendisinin işine yarayacak hem de etrafındaki diğer insanlar tarafından daha farklı görünmesine yardımcı olakdır.

Ev Tamiri ve Erkek arasındaki güçlü bağ ilişkiler için de faydalıdır!

Ev Tamiri ve Erkek arasındaki yakın ilişki aynı zamanda hayatında olan kadınlar tarafından takdir görmekle beraber, kadınlarla iletişim kurabilmenin dolaylı bir yoludur. Hayatınızdaki bir bayanın içerisine düştüğü zorlu ev tamiri ile ilgili durumdan onu kurtaracak bir kişinin yakınlarında olduğunu bilmesi güven verici bir duygudur.

Günümüzde bu konularda erkeklerin işini kolaylaştıracak ekipmanların artması ve inşaatların yapısının kolay çözümlenebiliyor olması da bu konuda aslında çok derine inmemek kaydı ile sorunlarınızı çözümlemek konusunda yardımcı olmaktadır. Bauhaus, koçtaş gibi dev yapı malzemesi firmaları ve nalburlarda rahatlıkla ulaşabileceğiniz gereçler ile youtube gibi görüntülü yayınlar yapan alanlarda kolayca ev tamiri işleri konusunda bilgi alabilir ve başınıza gelen veya etrafınızdaki diğer insanların başına gelen konularda pratik çözümler sunarak onlardan daha fazla takdir toplayabilirsiniz.

evtamiri

Her şeyi fazla biliyor olmanın zararlarına dikkat edin !

Tabi bu durumu her konuda olduğu gibi ayarında göstermenizde fayda var etrafınızdaki insanların bu kadar fazla tamir konusuna hakim olmanızı biliyor olması büyük küçük önemli önemsiz demeden her türlü tamir ihtiyaçlarını sizinle giderme eylimine itebilir ve bu şekilde bir anda özel zamanlarınıza taşacak biçimde sizlerden beklenti durumuna sokabilir. 😉

Yukarıda belirttiğimiz gibi kendi işini kendi gören erkeklerin daha fazla ilgi gördüğü ve hatta günümüzde unutulan fakat aslında erkek olmanın misyonu olarak görünen tamir ile erkek ilişkisi aslında özel bir erkeğin olmazsa olmazıdır.

Hakim olduğunuz tamirat işlemleri elinizden gelmiyor olsa da aynı zamanda bu iş konusunda hizmet aldığınız tamircinin işini doğru yapıyor olması ve sizlerden doğru ücreti alıyor olması konusunda da elinizi güçlendiren pazarlık imkanı veren bir durumdur. Kısaca sizin yapamadığınız bir iş bile olsa işin ustası size yapmadığı bir şeyi yaptım diyemez nereyi kontrol edeceğinizi bilir, hakkı olmayan bir ücreti de doğal olarak sizden isteyemez, istese bile siz işin mahiyetini alacağı zamanı bilir ve bu doğrultuda pazarlık edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.