Evde, Erkeklerin Nefret ettiği 7 Kadın davranışı

Evde, Erkeklerin Nefret ettiği 7 Kadın davranışı 

Hepimizin hayatında belli dönemlerde farklı karakterde kadınlar dahil olmuş olup eminiz ki şu anda da hayatınızda bir kadın vardır.

Ve kimi zaman bu nadide varlık bizlerin hayatına sanki özellikle yapıyormuş gibi garip müdahalelerde bulunur.

Bu makalede kadınların erkeklerin ev yaşam alanlarını daraltan davranış biçimlerini ele alacağız.

 

1- Tatil Gününde Elektrik Süpürgesi Sendromu !

Hafta içerisinde olabildiğince yoğun biçimde çalışan biz erkekler hafta sonu eğer evinizde huzurlu biçimde zamanınızı öldürmek istiyorsak en nefret ettiğimiz ev araçlarından biri olan ELEKTRİK SÜPÜRGESİ nin kadının en güçlü rahatsız etme silahlarından biri olduğunu farkındasınızdır.

Tam uyku sırasında veya film seyrederken açılan o elektrik süpürgesi gerek sesi gerekse fiziksel olarak yer değiştirmeniz ayağınızı kaldırmanız gibi sizi miskinlik ruhundan zorla çekip almaktadır.

Hayatı kolaylaştıran bu alet o anda gözümüze bir canavar gibi görünmektedir.

 

2- Bulaşık Makinesi Direnişi

Sevgili kadınlar bulaşık makinesini kendilerine bir rakip olarak görmektedir. Çoğunlukla ona güvenmez ve elde yıkayarak hem zaman kaybeder hemde tükenebilir doğal kaynaklardan biri olan tatlı su kaynaklarımızı hoyratça harcarlar.

Bizler için bu durum çok fazla sorun teşkil etmemekle beraber ” Sabahtan beri bulaşık yıkıyorum, çok yoruldum …” gibi sözsel tacizler bizi en çok rahatsız eden konulardan biridir.

Bu tip durumlar karşısında 1 bardakla 2-3 gün yaşayan arkadaşlarımız mevcut.

3-  Teknolojik  Sistem Savaşları

Evde, Erkeklerin Nefret ettiği 8 Kadın davranışı  konusundaki en irrite edici ve saygısızlık olarak nitelendirdiğimiz konulardan önde gelenlerinden biri olan bize özel teknolojik cihazların bir düşman gibi görünme durumudur.

Evlerimizde eskiden müzik setleri mevcuttu, artık bundan daha fazla elektronik ve erkeksel ekipmanlar mevcut. Bu ekipmanlar bayanların çoğu tarafından algılanmamakta ve aradığınız cihazlar en son koyduğunuz yerden bir dağınıklık olduğu gerekçesi ve ne amaca hizmet ettikleri bilinmemesi dolayısı ile hiç olmaması gereken bir yere saklanmışcasına yerleştirilmiş olabilmektedir. Veya oyun konsolunuz tüm kabloları sökülmüş vaziyette itina ile toplanıp kaldırılmış müzik sistemi kolanlarınız stereo çalışmıyormuş gibi üst üste koyulmuş olabilir.

4- Yoruldun mu hemen tüm arkadaşlarımı eve çağırayım da kafanı ütüleyelim sendromu.

Tatil günü veya normal zaman fark etmeden yalnız kalmak ve belki kadınınızla başbaşa kalmak ihtiyacı duyabilirsiniz.

Yorgun veya yenilenme ihtiyacı duyuyorsunuz. Eşiniz bu durumu fark etti ve tabi ki hemen 2 arkadaşını davet etti. Kikirdemeleri ve çay kahve, bardak çanak senfonileri yetmiyormuş gibi evde kaçabileceğiniz bir alan da kalmadı.

5- Maç, Spor aktivitesi, film düşmanlığı aktivistliği

Konu hakkında ayrıntılı bilgiye gerek duymuyoruz. Maç sırasında önünüzden geçen sizi o televizyon karşısından kaldırabilmek için elinden geleni ardına koymayan kadın terörizminden daha fazla bahsetmeye gerek olamadığı düşüncesindeyiz.

 

6- Bir Sana Enerjim Yok Travması

Yukarıda bahsedilen konularda bulunan fiziksel enerji yaptığınız tüm kur ve jestler e rağmen, “Başım ağrıyor, yorgunum, canım sıkılıyor” gibi bahaneler veya bu aktivitelerin verdiği haklı yorgunluk dolayısı ile sizlere enerjisi olmaması konusu ile son buluyor.

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.