Gökhan Gönül Beşiktaşa Tranfer oluyor…

Gökhan Gönül Beşiktaş’a Transfer Oluyor mu ?

Fenerbahçe‘nin milli futbolcusu Gökhan Gönül Beşiktaş yönetimi ile menajerinin el sıkışması sonucu Beşiktaş’a transfer oluyor.

Yapılan açıklamada Beşiktaş yönetimi ile Gökhan Gönül’ün menajerinin her konuda anlaşmaya vardığı ve sadece ıslak imza işleminin kaldığı bilgisi verildi.

31 yaşındaki sağ bek futbolcu yaklaşık 9 yıldır Fenerbahçe forması giymekteydi.

Anlaşma şartlarının belirlenip Beşiktaş ile sözleşme yapılması bekleniyor.

Gökhan Gönül şu anda Euro 2016 Futbol Şampiyonası için Milli takımla birlikte Fransa’da Kampta bulunuyor.

Tabi türkiye de asparagas spor haberleri yapıldığını çok iyi bildiğimiz için bu habere ıslak imza atılmadan kesin gözü ile bakamıyoruz.

10-06-2016 güncelleme 

Fenerbahçe ve Gökhan Gönül arasında yaşanan olumsuz diyaloglar nedeniyle, Gökhan serbest ve yaptığı açıklamada öncelikle Avrupa ligi takımlarından birinde futbolculuk kariyerine devam etmek istediğini belirtti. Fenerbahçenin konu ile ilgili yaptığı açıklama ise https://www.bayefendi.com/fenerbahce-gokhan-gonul-son-durumu/

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • gokhan2gonul

    Kusura bakmasın ama Gökhan Gönül’ün affedilmemesi ve sevilmemesinin nedeni fazla para istemesi, pazarlık kızıştırması ve bir taraftan fb.yi çok seviyorum, ayrılmak istemiyorum derken, aynı zamanda beşiktaşla kırıştırması. şimdi yılda 1.7 milyon euro bjk.den alacakmış. 4 yıllık anlaşmış. Diyor ki konu para değil, ben FB den aldığımdan azını alacağım… Peki o zaman BJK den neden 2 milyon euro imza parası istedin ve aldın arkadaşım? 2 milyon euroyu böl 4 seneye ekle 1.7 milyon euroya… eder senede 2.2 milyon euro… ne oldu? salak mı futbolsever… Erkek gibi çıkıp, ben profesyonelim kim iyi teklif yaparsa ona giderim demediğin için sevmiyor artık insanlar seni kardeşim…

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.