Guess Connect Saat

Guess Connect Saat, seçkin erkeğin tercihi…

Geliştirdiği yenilikler ile yaşamı daha pratik hale getiren ve farklı moda anlayışı ile aksesuar dünyasına giren Guess Connect saatleri moda meraklısı erkekleri teknoloji ile buluşturuyor. Guess & Martian Watches ile yapılan işbirliği ile tasarlanan Guess Connect, teknolojiyi aksesuarlara taşıyarak ve en çok beğenilen saat kasasını, akıllı saat teknolojisi kullanarak geliştirildi.

Bir diğer ifadeyle “Giyilebilir Teknoloji” sloganıyla akıllı saat teknolojisini, enerjik tasarımı ile enerjik tarzına harmanlayan  Guess Connect markası, moda ve teknolojiyi ortak bir tasarımda birleştiriyor.

Guess marka akıllı saatler, hem kadın hem de erkeklerin beğenisi doğrultusunda hazırlanmış olup, üretilen akıllı saat modelleri, teknolojiye zarif bir tarz katmayı hedefliyor.

Moda ve hayatsal işlevselliği uyumlu hale getirilen akıllı saat teknolojisi ile modern ve karizmatik erkeklerin yaşamını kolaylaştıran, iOS ve Android ile uyumlu Guess Connect saatin aplikasyon uyarıları, kamera ve müzik sistemi yönetimi, ses ile mesajlaşma ve gelen aramaya cevap verme özellikleri mevcut.  Diğer bir ifadeyle klasik görüntülü olsa da saatin özellikleri arasında LED ışıklar ve çeşitli titreşim uyarıları bulunmakta ve ses komutu ile SMS’lere ve gelen çağrılara cevap verebilen saatin, hoparlörü de bulunuyor.

Bu özelliklere ek olarak Guess Connect uygulaması ile kullanıcılar gelen bildirimler türüne göre kişiselleştirme olanağına da sahip… Siz de şık bir saat istiyorsanız veya erkek arkadaşınıza kaliteli bir saat hediye almak istiyorsanız Guess Connect tam aradığınız saatlerden biri…

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.