Kadınlar, Erkeklerden Ne ister ?

Kadınlar Erkeklerden Ne İster” Konusu bayefendi.com üyelerinin yazmamızı istedikleri çok önemli bir konu.

Çoğunlukla erkek çalışanları olan erkek sitemizde bu konuya henüz tam bir açıklık getirilemediğini baştan sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Kadınlar İlgi İster 

Hepimizin çok iyi bildiği gibi kadınların en çok arzu ettikleri şey İLGİ dir. Her kadın her ne kadar güçlü ve olgun görünse de ilgi konusunda çok hassastır. Kendisini bu dünyada ki en önemli kişilerden biri olduğu duygusunu hissettirdiğiniz her kadın kendisini çok iyi ve özel hisseder.

Kadınlara ilgi gösterin !

 

Kadınlar Şefkat İster

Kadınlar özellikle erkek arkadaşlarından, sevgililerinden,eşlerinden şefkat ister. Verilen şefkat duygusu kadına halen çocuk bir tarafı olduğunu hissettirir. Böylece kendisini hep ilgi gören sığınabileceği bir omuzun varlığının halen olduğu duygusu vererek kendini güvende hissettirir.

Kadınlara şefkatli davranın !

 

Kadınlar Güç İster 

Kadınlar kendi sahip olacakları maddi veya manevi gücü daima hissetmek isterler. Sebebi bağımlı olmama duygusu, ya da özgür hissetme duygusu olsun farketmez, kadınlar sahip oldukları veya yakın çevrelerinde onlara da faydası olan güçten memnuniyet duyarlar.

Kadınlara güçlü olduklarını hissettirin !

 

Kadınlar Sevilmek İster 

Kadınlar kendileri sevsede, sevmesede çevrelerindeki herkes onları sevsin ister. Böylece çevrelerindeki diğer kadınlardan daha özel daha önde hissederler. Sevilmek onlar için en besleyici duygudur.

Kadınalrı Sevin !

 

Kadınlar Beğenilmek İster

Kadınların Beğenilme  konusu, “Kadınlar Ne İster” konu başlıklı www.bayefendi.com sitesi yazımızın en uzun konusudur. Biz Kısaca sizlerle paylaşmak istedik zira biz bu konuyu her birimizin ergenliğinden itibaren konuşuyor fakat halen son noktayı koyabilmiş değiliz.

Kadınlar saçlarının rengi bir tonunu 1000 de 1 oranda değiştirip bunun fark edilip üzerinde yaklaşık 4 saat konuşup çok güzel olduğu onayı alınmasını ister ve ertesi gün tamamı ile farklı bir renge boyatıp aynı rituelin devam etmesini ister.

1.000.001 inci ayakkabıyı alıp ayağına 1 kere giyip dünyanın en güze ayakkabısının onun olduğunu özellikler kadınlar tarafından söylenmesini ve erkekler tarafından fark edilip asla sözle söylenmemesini ister. Söylenirse çoğunlukla taciz gibi algılar.

Kadınlar 120 Gram kilo verdiğinde bunun fark edilip ne kadar da güzel olduğunun söylenmesini hatta bir kaç kere (yaklaşık 1500 defa) tekrar edilmesini ister.

Giydiği seksi kıyafetin herkes tarafından beğenilip kadınlara dudak ısırtmasını, etrafındaki tüm erkeklerin yüreklerini hoplatmayı, fakat bunun nazik komplimanlar haricinde dile getirilmemesini ister. Arkadaşları ile yalnızken de bu konuda olabildiğince konuşmak ister. 🙂

Söyledikleri güzel sözlerin kimse tarafından unutulmadığını bilmek ister.

Bu konu daha uzun ama sizlere kısacık bir kaç örnekle vermek istedik yoksa 1 yıl daha yazabiliriz.

 

Kadınlar Unutulmamak İster

Kadınlar şartlar ne olursa olsun özel günlerde hatırlanmak, hediyeler almak o günlerde küçük sürprizlerle karşılaşmak ister.

Eski dönemlerde kalmış bile olsa hayatına değdiği her insanın onu hatırlıyor olmasını ve aklının hep en değerli yerinde saklıyor olduğunu bilmek ister.

Kadınları Hatırlayın.

 

Ve yazımızın son ve en önemli başlığına geldi sıra;

 

KADINLAR NE İSTEDİKLERİNİN ASLA BİLİNMEMESİNİ İSTER

YUKARIDA YAZAN KONULARDAN DAHA ÖNEMLİDİR BU KONU. 

KADINLAR GİZEMLİ OLMAK İSTER. HER HAREKETLERİNDE YAPTIKLARI HER DAVRANIŞTA FARKLI OLDUKLARINI HİSSETTİRMEK KİMSENİN ONLARI ANLAYAMAYACAĞI DUYGUSUNU VERMEK.

ÖZELLİKLE ERKEKLERE “ABİ BEN KADINLARI ANLAMIYORUM” DEDİRTMEK İSTER. BÖYLECE İLGİYİ, SEVGİYİ, DİKKATİ, ŞEFKATİ, FARK EDİLMEYİ, UNUTULMAMAYI, GÜCÜ KOMBO BİÇİMDE ELDE EDEBİLİRLER.

KADINLARI BİLMEZDEN GELİN ! ( O NE DEMEKSE ARTIK ZATEN BİLMİYORUZ )

 

SİZLERLE KISACA KADINLAR NE İSTER KONSUNU PAYLAŞMAK İSTEDİK YUKARIDA YAZILAN MAKALE TIBBİ VEYA HUKUKİ BİR MAKALE DEĞİLDİR. HİÇ BİR EDİNİLMİŞ NET TECRÜBEYE DAYANMAMAKTADIR.

PAYLAŞACAĞINIZ, KONUDAN DOLAYI ETRAFINIZDAKİ KADINLAR ANLAYAMAYACAĞINIZ ŞEKİLDE DAVRANIRSA www.bayefendi.com SİTESİ BU KONUDA TIBBİ VEYA HUKUKİ SORUMLULUK TAŞIMAMAKTADIR

🙂 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.