Kadınlar İlişkide Zorlu Durumları (Challenge) Neden Sever ?

Kadınlar İlişkide Zorlu Durumları (Challenge) Neden Sever ?

Erkek olarak hepimizin merak ettiği konu Kadınlar nelerden hoşlanır, ne yaparsam beni görür ve bana bağlı kalır ?

Kadınları biz erkekler ile ortak olarak ele alınabileceği tek konu budur ?

Kadınlar da aynen bizim gibi Zor’ u sever.

Ne alakası var biz Zor olanı sevmeyiz ! demeyin burada hepimizin “Challenge” durumu olarak nitelendirdiğimiz Zor-Durumların kadınların daha fazla ilgimizi çektiğini biliyoruz.

Kısaca mücadele etmediğimiz uğrunda biraz ter dökme dediğimiz canımızı yakma ihtimali olmayan kadınlara yakınlık duymuyor kolay elde ettiğimizi düşündüğümüz kadınlara karşı heyecanımız kısa zamanda sona eriyor.

image

Kadınlar ilişkide Zorlu durumları neden severler ? Konusu başlıbaşına Aslında biz erkeklerin Onların düşüncelerine ortak olabileceğiniz neredeyse yok sayılacak konulardan biri.
Yapıları itibariyle özel hayatlarında bizlerden daha hırslı olan kadınlar bunu gizleme konusunda da oldukça yeteneklidir dolayısıyla bir kadının karşısında ilişki konusunda veyatta yaptırmak istediği konuda direnç gösteriyor olması Onun için açılması hedeflenen bir engeldir her ne kadar istemiyor olsa da bir direnç karşısında refleks olarak direnç gösterir bu konu bizler için bir avantaj olmakla birlikte aynı zamanda bir dezavantajı da yanında getir yani erkek yapısı itibariyle zorlu bir yapısı ve kadının önünde açılacak engelliler karakterinde mevcutsa bu durum kadının Uygun olmadığı bir erkek konusunda sadece önündeki engeli aşmak amacı ile yaptığı hareket bizler için olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Göz önünde bulundurmamız gereken şey karakterimizin olduğu gibi olması ve karşınızdaki kadını her ne kadar hoş bir bayan da olsa iyi gözlemliyor olmamıştır Çünkü Aynen Bizler gibi zor kadınları seven erkekler gibi, zor erkeklere ilgi duyan kadınlar durumu söz konusu.

Sorun derken Kadınlar her ne kadar aksini iddia etseler de, biz BayEfendi.com yazarların ortak Fikri olan “erkekler Daha duygusaldır”tezinden yola çıkıyoruz.

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.