Kadınlara Alınmaması Gereken Yılbaşı Hediyeleri

Kadınlara Alınmaması Gereken Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşında alınması gereken hediyelerin yanı sıra bir erkek olarak kesinlikle alınmaması gereken hediyeler listesini siz erkekler için hazırladık. Dikkat etmeniz gereken bu hediyelerden almamanız ve neden almamanız gerektiğidir.

“Sakın Kadına Yılbaşında  Bunlardan Alma” Listesi

  • Güneş gözlüğü 
kadinlara-alinmamasi-gereken-yilbasi-hediyeleri-gunes-gozlugu

Genelde kış aylarında vuku bulan Yılbaşı günlerinde sevdiğiniz kadına güneş gözlüğü hediye etmemelisiniz, çünkü doğal olarak güneş yok. tabi yoğun kar olan bir yerde yaşamaktaysanız kar gözlüğü almanız makul karşılanabilir ama türkiyede doğu bölgelerinde veya kar yağışı yoğun yerlerde ikamet etmiyorsanız güneş gözlüğü kötü ve promosyon dolayısı ile ucuza kaçtığınızı göseren bir hediye olduğu aleni bir seçim olacaktır.

 

  • Eğer yakında evlenmeyi düşünmüyorsanız kesinlikle Pırlanta yüzük almamalısınız
kadinlara-alinmamasi-gereken-yilbasi-hediyeleri-pirlanta-yuzuk

Evliyseniz sorun olmaz fakat henüz evlenme fikriniz yoksa pırlanta yüzük almanız bir sonraki özel günde ki bu da muhtemelen 14 şubat a denk gelen sevgililer günü olacaktır karşınızdaki hanımefendi doğal olarak sizden evlilik teklifi bekliyor olacaktır !

 

  • Peluş oyuncak hayvan ( oyuncak ayı vb )  veya bebek 
kadinlara-alinmamasi-gereken-yilbasi-hediyeleri-pelus-bebek

Yaşınız 16 nın üzerindeyse ve yanında başka hediyeniz yoksa peluş oyuncak almak çok demode bir seçenektir ve karşınızdaki kadını hayal kırıklığına sürükleyecektir ,Ne kadar belli etmese de ! 🙂

 

  • Hediye çeki

Hediye çeki bir nev i para anlamına gelmektedir hem hediye olarak bir kadına verilmemesi gereken birşeydir hem de kredi kartı vermenizle eş değer bir duygu yaratır.  Aynı zamanda ben yaratıcı bir erkek değilim senin için özel bir şey düşünemiyorum diyerek kolaya kaçtığınızı gösteren en belirgin hediyedir.

 

  • Kırmızı don ( Külot ) veya kırmızı seksi çamaşır 
kadinlara-alinmamasi-gereken-yilbasi-hediyeleri-kirmizi-don

O geceki amacınızı gösteren çok yaygın bir hediye olmakla beraber, merak etmeyin zaten kadınların yakın arkaşlar olarak birbirlerine kırmızı don alırlar hatta bazılarının merdiven çıkma gibi ritüeller sergiledikleri gözlemlenebilmektedir.

 

  • Cinsel münasebet oyuncakları

Açık açık yazamadığımız bu oyuncakları alarak sanırım kırmızı don almakla pek farklı bir niyet bildirimi yapmış olmazsınız ayrıca herkesin ortasında ” AY ACABA SEVGİLİM BANA NE ALMIŞ ” diyerek açılma ve her ikinizinde zor duruma düşmesi ile sonuçlanan bir geceye sebebiyet vermemek için yapmayın böyle bir şey.

 

  • Oyun Konsolu 
kadinlara-alinmamasi-gereken-yilbasi-hediyeleri-oyun-konsolu

Oyun konsolu alarak 1 taş ile 2 kuş vurma hedefiniz kabak gibi ortada olacaktır, kendiniz için düşündüğünüzü bizim gibi oda biliyor olacak.

 

 

  • Hiç bir şey hediye etmek ( hiçbirşey almamak ) 

Küçük de olsa bir şey hediye etmelisiniz. Unutmayın kadınlar özellikle özel günlerde sevildiklerini hissetmek isterler.

  • Kendini sakın hediye etme !

Sakın ben zaten sana hediyeyim diye garip garip şeyler giymeye kalkmayın illa böyle bir şey yapmak istiyorsanız bunu gecenin devamına saklamaya gayret etmelisiniz.

 

Kadınlara yılbaşında hediye edilmesi gerekenler listesini okumak için tıklayın.

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.