Kadınları Mutlu Edecek 9 Yılbaşı Hediyesi

Kadınları Mutlu Edecek 9 Yılbaşı Hediyesi

2017 Yılı yaklaşıyor ve yılbaşı hediyesi olarak hayatımızdaki veya hayatımızda olmasını istediğimiz kadına hangi yılbaşı hediyesini alacağımızı bilemeyen erkekler olarak panik duygusu yavaş yavaş baş göstermeye başlamışsa eğer size ışık tutmak gayreti ile bu yazımızı paylaşıyoruz.

Öncelikle sizinle paylaşacağımız hediyeleri alırken şu duygudan uzak durmanızı öneriyoruz;

Zaten hediye almak istediğim kadında Bunlardan çok var ! 

Bu düşünceyi bir kenara atmalısınız, çünkü kadınlar çoğunlukla ellerinde ne kadar fazla adet olduğuna odaklı olarak değil çoğunlukla yeni bir tane olmasına odaklı olarak hediye olayına bakmakta. Ayrıca sizin onu düşünerek aldığınız hediye bu özel yılbaşında onun için çok önemli. Dolayısı ile sakın eliniz boş yeni yıla girerek sevdiğiniz kadından ilgi ve sevgi beklemeyin.

 

Kadına alınacak yılbaşı hediyeleri listesi

Öncelikle cebinizi düşünerek bu listeyi yaptığımızı belirtmek isteriz. Kısaca fiyata göre artan bir listemiz olacak !

 

  • Atkı,Eldiven, Bere kombini 

 

Özellikle bu kış günlerinde kullanabileceği eldiven, bere ve atkıdan oluşan kırmızı renk ağırlıklı kalın örgülü bir kombin alabilirsiniz. Hem üşümemesini sağlayacak olan hem de sizin onu hediyesiz bırakmadığınızı gösterecek olan bu güzel seçenek aynı zamanda maliyet açısından da sizin için uygun olacaktır.

 

  • Çanta ve Cüzdan 

Zarif bir çanta ve seçtiğiniz çantaya uygun bir cüzdan her kadının hoşuna gider. Kırmızı veya bordo renk paletinden seçeceğiniz bir çanta cüzdanı ile birlikte hediye edilmelidir. Bizim atladığımız konulardan biri hediye ettiğimiz her hediyeye uygun bir aksesuar daha olamsı gerekliliğidir. Çanta için gerekli aksesuarda o çantanın rengine ve boyutuna uygun olan cüzdandır.

Hemen bir tane almak için aşağıdaki güvenilir Allyz sitesi linklerini kullanabilirsiniz.

Loading...

 

  • Ayakkabı 

Her ne kadar yaz aylarında olmasak da veya zaten gardıroplarında 50 çeşit ve her renkten mevcut olsa da hiç bir kadının “hayır ! ” diyemeyeceği şey bir ayakkabısının daha olmasıdır.  Onlara alabileceğiniz bir Stiletto hem kalplerini fethedecek hem de size bir kere daha aşık olmalarına neden olacaktır. Aynı zamanda onları bu ayakkabıyı giyerken görmek sizleri de çok iyi hissettirecektir.

 

  • Çizme veya Bot

Aynen bir üst maddede belirttiğimiz gibi ayakkabının yanı sıra özellikle uzun çizmeler giymek ve hediye almak her kadının arzu ettiği bir durumdur. Özellikle modaya uygun olmak kaydı ile iyi marka bir çizme her kadını çok mutlu eder. Her ne kadar aynı etkiyi göstermese de hem soğuktan korunması için kendisine alacağınız bir bot da çok uygun bir yılbaşı hediyesidir.

 

 

  • Tatil 

Her insan gibi her kadında kış aylarını genelde evde programlar sizin ona sunabileceğiniz bir kış mevsimi tatili hem onu çok mutlu edecek hem de birlikte başbaşa geçirebileceğiniz güzel bir zaman fırsatı olacaktır. İlla 7 günlük veya 10 günlük bir tatile gerek yok cuma gününden başlayıp yakın bir kış kayak tesisinde alacağınız bir tatil de yeterli olacaktır.

 

  • Cep Telefonu veya Tablet Bilgisayar

Eğer birlikte olduğunuz bayanın telefonu eskiyse ona bir akıllı telefon veya Tablet pc hediye edebilirsiniz. Bizlerce çok samimi görünmeyen bu hediye eğer ihtiyacı varsa , son model bir telefon veya tablet  olması kaydı ile kadınları mutlu edecektir.

 

  • Mücevher 
kadinlari-mutlu-edecek-9-yilbasi-hediyesi-mucevher

Mücevher hiç bir kadının hayır demeyeceği ve ne kadar inkar etse bile bayılacağı bir hediyedir hem de sadece yılbaşı için değil herhangi bir gün de alsanız bile unutmayın, pırlanta,yakut,zümrüther kadın mücevher sever” .

 

Not: unutmamanız gereken şey mücevher aldığınız zaman bir sonraki özel günde beklentinin artıyor olmasıdır. Kısaca eğer gücünüz yoksa boyut ve pahasını çok yüksek tutmamanızdır.

Ayrıca Eğer evli değilseniz bir verdiğiniz mücevherin bir evlilik teklifi olması konusunda endişeniz varsa yüzük almaktan kaçınmanızı onun yerine bilezik kolye veya küpeye yönelmenizi öneriyoruz.

Hemen bir tanesini seçmek için aşağıdaki güvenli alışveriş sitesi olan Allyz online linklerine göz atabilirsiniz.

Loading...

 

 

  • Araba 

Maddi gücünüz yerinde ise bu gücünüze göre alabileceğiniz bir araba kadınınızı çok mutlu edecektir. Hatta zaten kadınınıza araba almayı düşünüyorsanız yılbaşında arabasını kendisine vermeniz hem sizi yenii bir hediye almak konusunda rahatlataak hem de 1 taşta 2 kuş vurmanızı sağlayacaktır.

 

  • Ev Veya Malikane

Umarız hepinizin sevdiği insana bu kadar paha da değerli bir hediye alma inakanı vardır yada bir gün olur. Yada aynen araba hediye almakta olduğu gibi zaten alacağınız bir evi yılbaşı günü kendisine vererek 2 işi birden yapmış olursunuz.

 

Tekrar belirtmek istiyoruz ki kadına hediye alırken dikkat etmeniz gereken en önemli olgu her aldığınız hediyenin bir öncekinden daha güzel olması ve daha değerli olması gerekliliğidir onun için birazcık kurnaz davranmanızı öneriyoruz. Yoksa bugün verdiğiniz hediye çıtayı fazla yükseltmeniz sebebi ile bir sonraki özel zamanlarda sizi mutsuz edebilir…

 

Not: Bu hediyeleri alırken taşınabilir olanlar için önemle belirtmeliyiz mutlaka değiştirme kartı alın. Nihayetinde özellikle giyim konusunda değişiklik gösteren beden ölçüleri veya aldığınız firmanın beden ölçüleri kadınınıza uygun olmayabilir veya aldığınız rengi beğenmeyip sizin gözünüzün ayırt edemediği 1 ton açığını daha çok seviyor olabilirler 🙂

 

Kadınlara verilebilecek hediyelerin ardından bir de kesinlikle verilmemesi gereken hediyeler  listesini görmek istiyorsanız lütfen tıklayın.

 

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.