Kadınların Nefret Ettiği 7 Davranış

Kadınların Nefret Ettiği 7 Davranış

Bu yazımızda sizlerle erkeklerin kadınlar karşısında yapmaması gereken 7 hareket biçiminden bahsedeceğiz. Özellikle yakın çevremizde yaptığımız mini aile ve arkadaş anketinde önce çıkan bu sekiz hareket biçimini kesinlikle yapmamanız gerekmektedir.

 

Elle Taciz

Elle taciz olarak nitelendirdiğimiz gereksiz cinsel içerikli temaslar kadınların en nefret ettiği hareketlerden biridir. Aynı zamanda Hukuken de bir suç olan bu davranış biçimi sadece cinsel organlara yapılan taciz hareketlerini içermemektedir. Aynı zamanda gereksiz zamanlarda el ile yapılan anlamsız temaslar da Elle Taciz sınıfına girmektedir.

 

Sözle Taciz

Bu konu aynen, da elle taciz gibi Hukuki bir suçtur. Söz ile tacizin en belirginlerinden biri olan laf atmak, bir çok erkek tarafından beğenisini göstermek gibi düşünülse de kadınlar tarafından nefret edilen Hareket şekillerinden biridir. Kadınlara Laf atarak onların beğenisini kazandığınız yanılgısına düşmeyin.

 

Yerlere Tükürmek

Her ne kadar bazen biz erkeklerin sıhhi bir ihtiyaç olarak yaptıkları yere tükürme hareketi gerek maç sırasında gerek sokakta yürürken olsun kadınların görmekten tiksindikleri bir durumdur. Başta belirttik sağlık için bile olsa tükürme işlemini lavaboya veya çok zorda iseniz yanınızda ki bir kağıt mendil içerisine gerçekleştirerek bu zor durumdan kurtulabilir ve sadece kadınlara değil çevrenizdeki tüm insanlara tiksindirici bir görüntü sergilemekten kurtarabilirsiniz.

 

Küfür Etmek 

Bir çok erkeğin aslında deşarj olabilmek için yaptıkları bu hareket şekli, Türkiye’de çoğunlukla cinsel içerikli olmaktadır. Erkek cinsi organının, kadın cinsel organına tek taraflı bir etken olarak zerk etmesi içerikli olan çoğu küfür, karşınızdakinin ve hatta hiç orada olmayan ve çoğunlukla aile fertlerinden en kutsallarından biri olan anneyi bile içerebilmekte. Bu durum aslında hiç bir zaman gerçek anlamı düşünülerek kullanılmasa bile cinsel içerikliliği ve cinselliği kötü bir şey yapıyormuş algısı ile kadınlar tarafından her ne kadar alışılmış bir hareket biçimi olsa da nefret ettikleri bir hareket şeklidir.

 

Fiziki Kaba Temaslar  

Bu konu şiddet kapsamına girmekle beraber Hukuksal olarak da bir suçtur. Sadece erkeğin kadına gösterdiği şiddeti dövmek olarak nitelendirmeyin. Yanından geçerken omuz atmak el ile itmek gibi gücünü karşıdakine empoze etme şeklinde hareket şekilleri kadınların nefret ettikleri başka bir konu başlığıdır.

 

Burun karıştırmak

Burun karıştırmak bir çok kişinin yaptığı bir davranış şekli olmasına rağmen aynen Yerlere tükürmek gibi kapalı ve kişisel alanlarda yapılması zorunlu olduğu anlarda yapılmalıdır. Burnunuza su çekerek o sizi zorlayan atığı dışarı çıkartmanız kolaylaşmaktadır. İnsanların içinde burnunuzu karıştırmayın.

 

Toplu taşımada oturma şekli,

Toplu taşıma alanlarında özellikle yanındaki insanları rahatsız etmek amacı ile yapılan bu hareket biçimi kadınlar tarafından taciz olarak algılanmakta. O bacaklarınızı biraz daha kapatarak oturun. Hem saygısızlık hem de taciz olduğunu unutmayın.

 

Kadınların Nefret Ettiği 7 Davranıştan en belirgin ve kadınların tiksindiği davranışlardan en önde geleni olarak erkeğin aleni olarak cinsel organını ellemesi gelmektedir.

kadinlarinnefretettiği7hareketmj

Erkeğin Cinsel Organını Ellemesi,

 Cinsel organını ellemesi sadece elini iç çamaşırının içerisine sokarak gerçekleşmemekte.

Kıyafet üzerinden de cinsel organını ellemek, düzeltmek, kaşımak ve benzeri hareketlerin tümü kadınların en nefret ettiği hareket biçimlerinden biridir. Genelde bizlerin zor durumlarda kaldığından dolayı istemsiz olarak yaptığı bu hareket bazen karşımızdaki kadına kudret ve dikkat çekme gösterisi olarak da kullanılmakta.

Eğer gereğinden fazla büyükseniz kıyafetlerinizi ve iç çamaşırınızı bu insani duruma göre seçerek konuyu çözebilirsiniz.

Ama bilinmesi gereken en önemli durumlardan birisi 10 erkekten 7 sinin mantar rahatsızlığı olduğu ve bu durumu farkında olmaması nedeni ile sürekli kaşınmakta olduğudur. Doktora danışın ve konuyu çözün,yıllardır sadec bu kadar basit bir sağlık durumundan dolayı kaşınıyor olabilirsiniz.

Alenen kadınların karşısında Tombala çekip kaçıncı çinko geleceğin merak etmeyin. Hem hediye kazanamayacaksınız hemde utanmanız gereken bir hareket yapıyorsunuz.

Kadınlar sizi Micheal Jackson olarak değil bir Maganda olarak görüyor.

kadinlarinnefretettiği7hareket2

 

Kadınların Nefret Ettiği 7 Davranış’ı sizlere özetlemeye çalıştık. Bu davranışları  sergilemeyin unutmayın ki bu hareketler biz erkekler arasında doğal karşılanmakta fakat karşımızdaki kadınlar tarafından ilkellik ve terbiyesizlik olarak algılanmakta…

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.