Kişisel Jimi-Jip Selfie Çubuğu Eskrim Sporunu Canlandıracak mı ?

Hayatımızda yavaş yavaş teknoloji ürünleri ile birlikte, bu ürünleri çeşitli alanlarda kullanımı konusunda bir çok yan ürün geliştirilmekte.

Bu tarz sarfiyat ürünlerin en geniş yelpazesini cep telefonları almakta.

günümüzde cep telefonlarının yaygınlığının artması, cep telefonlarının sadece bir telefon olmaktan çıkıp aynı zamanda bilgisayarlar haline geldi.böylece git gide artan sosyal medya kanalları cebimizde her yere taşınabilir hale büründü.

Günümüzde artık en az fotoğraf makinaları kadar kaliteli çekim yapan cep telefonları Selfie (Öz Çekim) aracılığı ile sosyal medyada kişilerin kendi resimlerini anında Facebook,Twitter, Instagram, Periscope, Vine gibi Sosya Medya Kanallarında anında paylaşım imkanı sunmakta.

Bu paylaşımların gerekli kol mesafesi imkansızlıklarından dolayı geliştirilen ve mesafeyi eski sunum çubukları benzeri ürün olan Selfie-Çubuğu ile yeni bir akıllı telefon sarfiyat ürünü hayatımıza hızlıca girmiş durumda.

Artık sokaklarda neredeyse her köşede temin edebileceğimiz bu ürün film sektöründe geniş alanlarda gerekli açıları hareketli bir biçimde görüntüleyebilmek amacı ile kullanılan Jimi-Jip lere benzerliği görülmekte.

Artık kişisel Jimi-Jip  olarak adlandırabileceğimiz Selfie Çubukları sokakta her köşede rastlayabileceğiniz bir ürün haline geldi.

Hatta yaz günlerinde havalarında güzelleşmesi ile birlikte, sokaklarda bir çok insanın elinde vazgeçilmez araçlardan biri haline gelmiş durumda.

Çeşitli kalite, şekil ve fiyatlarda bulunan bu ürün Büyük şehirlerde, Sayfiye alanlarında, kısaca her yerde karşımıza çıkmakta.

Bu durum, kısa bir süre sonra zaten yüz yüze iletişimimizin azaldığı günümüzde eskrim sporunu aynı zamanda bir iletişim şekli haline gelme durumunu karşımıza çıkarabilme tehlikesinide beraberinde getirmekte

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • Jimi-Jip Selfie Çubuk

    Çubuk deyip geçmemek gerek. Bu selfie sopası denen meret ile geçende alanyada para sailing yaparken hem kendimizin hem de yerin havadan kamera çekimlerini de yaptırdılar bize. Harika bir deneyim oldu. Her işe yarıyor bu selfie çubuğu maşallah. Bir o kadar basit ama bir o kadar da popüler olan bir ürün pek hatırlamıyorum. Bravo yani. Hayatta en çok işe yarayan 3 sopa bilirim. 1) Beyzbol sopası (hem spor hem savunma amaçlı işe yarar), 2) Bu selfi sopası 3) Babamın sopası (dayak) 🙂

  • selfie manyağo

    BU selfie çubukları nerede satılıyor ve fiyatları nedir? Afedersiniz ama bu kadar anlamsız ama bir o kadar da işe yarar başka icat hatırlamıyorum !

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.