Miss Apollon Güzellik Yarışması

Miss Apollon Güzellik Yarışması Birincisi Rusya’dan Aibedullina Talia seçildi.
Bu sene 8’incisi düzenlenen 2016 Miss Apollon Güzellik Yarışması AYDIN’ın Didim ilçesi’nde yapıldı.
Didim Venosa Beach Resort & Spa Otel’de yapılan 8.Miss Apollon Güzellik Yarışmasına Rusya, Ukrayna, İsveç, Makedonya, Özbekistan, Tataristan ve Kazakistan’dan yaşları 17 ile 26 arasında değişen 15 güzel katıldı.
Otel balo salonunda yapılan yarışmanın finalini, CHP’li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Didim İlçe Garnizon Komutanı Yarbay Çetin Gülseven, Didim belediye meclisi üyeleri, davetliler ve oteldeki müşteriler izledi.
Miss Apollon Güzellik Yarışmasında jüri üyeliğini Peninsula Turizm ve Venosa Otel Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bağcı, TUI Türkiye Ürün Müdürü Ivor Vucelic, Miss Apollon organizatörü Vladımir Ilin, Venosa Beach Resort & Spa Otel Avukatı Ufuk Yörük, Fashion TV Direktörü Cüneyt Polat ile Didim Turizm Derneği Başkanı ve Didim Palm Wings Beach Resort Otel Genel Müdürü Ercüment Alkaner yaptı.

GÜZELLERDEN DANS ŞOVU

miss-apollon-2016
miss-apollon-2016-dance show

Podyuma çıkan güzeller dans şovu sundu. Yöresel giysiler, bikiniler ve gece elbiseleri ile podyuma çıkan güzeller, 2016 yılı ‘Miss Apollon’ güzeli olmak için yarıştı. Jürinin değerlendirmesinin ardından dereceler açıklandı.

Birinci : Rusya’dan Aibedullina Talia (7 no)
İkinci :  İsveç’ten Frida Fornander (9 no)
Üçüncü: Tataristan’dan Tebekina Ekaterina (15 no)
Dördüncü: Rusya’dan Nesterova Anastasia (5 no)

12 numaralı mayo ile yarışan Özbekistan vatandaşı Mnasheva Aizhan ise ‘Miss Venosa‘ güzeli seçildi. 1.ci olarak Güzellik Kraliçesi olan Aibedullina Talia’nın tacını TUI Türkiye Ürün Müdürü Ivor Vucelic giydirdi. Yeni kraliçe; “Güzel bir gece yaşadım. Hayallerim gerçek oldu. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Peninsula Turizm ve Venosa Otel Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bağcı da, sahneye gelerek yarışmacıları tek tek kutladı.

Kaynağı:Ediz VERDİOĞLU(DHA)

 

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.