Nobel Ödülü Zühtü Peşkere

Nobel Ödülü Zühtü Peşkere 

Sosyal internetin ve sosyal medyanın artık her yere ulaşabilmesi sonucu olarak artık konularımızın sosyal medya ağları ile sarmalandığını gözlemleyebilmekteyiz.

Son zamanlarda artık insanların aslında o insanlar olup yaptıkları işleri gerçekten yapıp yapmadıklarını bulunduklarını iddia ettikleri yerlere gerçekten gidip gitmediklerini birbirlerini tanıyıp tanımadıklarını hatta aldıkları ödülleri gerçekten alıp almadıklarını internet medya kanalları olan Twitter , Facebook , instagram gibi kanallardan takip ediyoruz.

Nobel Ödülü Zühtü Peşkere de bu günlerden önemli konu olarak twitter gibi sosyal medya kanallarında #NobelÖdülü+ZuhtuPeşkere paylaşımı ile patlamaya yol açmakta.

Peki kim bu nobel ödülü almış zatı muhterem Zühtü Peşkere.

Yapılan araştırmalar ne google arama motorunun ne Yandex arama motorunun ne de diğer artık adını bile neredeyse unutmak üzere olduğumuz arama motorlarının tanımadığı bir kişilik , hatta facebook bile kendisini tanımadığını iddia etmekte. Hepimizin aklında bin bir soru ile yer eden ve neredeyse ülkemizdeki bombalama olaylarının bile önüne geçmiş olan Zühtü Peşkere’yi buradan davet ediyor ve Bayefendi.com erkek sitesine demeç vermesini istiyoruz.

nobel-odulu-zuhtu-peskere-icat
nobel-odulu-zuhtu-peskere-icat

Nobel ödülüne layık gördüğü iddia edilen Zühtü Peşkere acaba nereli, hangi işle iştigal etmekte, şu anda tam olarak nerede, eşi,çocukları var mı? kaç yaşındalar, herhangi bir sanat,siyasi bir görevi mevcut mu bilmiyoruz fakat açıkçası kimsenin tanımadığı bu şahsı ekip olarak çok merak ediyoruz.

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • Zülfikar Beş kere

    Ah zühtü peşkere ah, ben de seni arıyorum kaç gündür. Nobel ödülü almışsın, bizi unutmuşsun… Amanın zühtü, ben sana yandım zühtü. Millet kimdir diye arıyor, ben nerede diye arıyorum 🙂

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.