Sevgilime Yeni Yıl Hediyesi Ne Alayım ?

Sevgilinize yeni yıl hediyesi aldınız mı ?

2015 yılına veda ettiğimiz bu günlerde yeni yıl olan 2016 yılının gelmesi ile birlikte, bir çok insanı sevgilisine,eşine hediye alma telaşı sarmış* durumda.

Eğer hediyenizi almadıysanız, Bayefendi ekibi olarak size bir kaç tavsiyede bulunacağız.

1- HEDİYENİZİ SON GÜNE BIRAKMAYIN

Hediye alma işinizi son güne bırakmayın çünkü eğer son güne bırakırsanız hem o günün telaşını yaşıyor hem de seçeneklerin azalması dolayısı ile telaş yaşayabilirsiniz. Size tavsiyemiz hediyenizi bu hafta içerisinde alarak hem kafanızı rahat ettirin hem de rahat bir biçimde bir çok insan telaş içerisindeyken siz vaktinizi o geceyi nasıl daha iyi geçireceğinizi planlayabiliyor olacaksınız.

2- HEDİYENİZİ İNTERNE E-TİCARET SİTELERİNDEN ALABİLİRSİNİZ

Yılbaşı hediyenizi e-ticaret sitelerinden alabilirsiniz. Böylece hem vakitten kazanır hemde bir çok seçeneği bilgisayar üzerinden kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Kıyafet ayakkabı gibi hediyeler alırken dikkat edin beden problemi yaşayabilirsiniz. Size bedenli ve seçeneği olmayan kıyafetler almamanızı öneriyoruz. eğer alacaksanız içerisine değiştirme kartı istemeyi unutmayın. Böylece beden uyuşmazlığı durumunda değiştirme hediyeyi aldığınız kişinin değiştirme seçeneği olacaktır.

3- BÜTÇENİZ AZ İSE NASIL ALIŞVERİŞ YAPMALISINIZ

Bütçeniz dar ve seçeneklerinizin az olduğunu düşünüyorsanız az önce bahsettiğimiz gibi birçok e-ticaret sitesi veya orta ölçekli mağaza alt ve orta ölçekli maliyetler ile bir çok seçenek sunmakta.

Dikkat etmeniz gereken en önemi noktalardan biri yılbaşına özel ürünlerin çok ucuz olmadığıdır. DOlayısı ile yeni yıla girerken kırmızı renkli ve sadece yeni yıla özel olarak sunulan hediyeler yerine, nyeormal zamanlar için üretilen normal ürünler doğrultusunda seçiminizi yapmanızdır.

Böylece özel olarak fiyatlandırılmış özel gün hediyelerine ödeyeceğiniz yüksek rakamlar yerine daha uygun fiyatlara daha özellikli ürünler bulabilirsiniz.

4- NASIL BİR YILBAŞI HEDİYESİ SEÇMELİYİM ?

Yeni yıl hediyesi alırken özellikle sevgilinizin ihtiyacı olan bir şey almaya ve hediyenizin biraz umut, biraz mutluluk,biraz da romantizm içermesine özen göstermenizi öneriyoruz.

5- SEVDİĞİNİZ KADINA HEDİYEYİ NE ZAMAN VERMELİSİNİZ

Bildiğiniz gibi 2015 yılı 31 Aralık’ı 1 Ocağa bağlayan gecede kutlanmakta ve 2015 yılına veda 2016 yılına hoş geldin, iyi bir yılın olsun dilekleri ile kutlanmaktadır. Dolayısı ile yeni yıl hediyenizi 2016 yılının kutlamalarını gerçekleştirdikten sonra 2016 nın ilk dakikalarında vermenizi tavsiye ediyoruz.

 

YENİ YIL TAVSİYESİ : Sizlere www.bayefendi.com Erkek sitesi olarak tavsiyemiz, ne kadar eğlenceli bir yerde olursanız olun, sevdiğiniz insanla yılbaşı anında sarılarak girmeyi unutmayın ve ilk onu öpün ve ona birlikte güzel yıllar görme temennisinde bulunun, tabi kendi özel cümlelerinizle.

Arananlar ve bulunanlar:

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • hediyesever erkek

    Benim bildiğim bir hediye almak kuralı var. Bu yılbaşı sevgilime hediye alırken önce bütçeye bakacağım ama kuralım şu:
    “En değerli hediye tüm olanakları zorlayarak alınan hediyedir”. Yani örnek olarak cebimde 1000 tl var, 200 TL lik hediye alıyorsam o kişi değerli değil. Ama paranın tamamını hediyeye harcıyorsam o kişi değerlidir. Hediye değil 🙂

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.