Swinger ne Anlama Gelir

Swinger ne Anlama Gelir ?

Kelime anlamı olarak Türkçe’de de dilimize svingci, savurarak vuruş , hızlı yaşayan, hayatın tadını doyasıya çıkartan ve eşini paylaşan kişi anlamına gelen Swinger bu sıralar google arama motorlarında başı çeken konulardan biri.

Peki Swinger Sapıklığı Günümüzde haberlere ne şekilde konu olmakta ?

Bu sapkın konuyu biraz derinlemesine açmak gerekirse Swinger partnerini diğer partner veya eşler ile değiştirerek cinsel münasebette bulunmak teriminin karşılığında gelmekte.

Günümüzde bazı ülkelerde bu bir ticaret haline gelmiş durumda ve giderek yaygınlaşmakta. Türkiye’de ise geleneklerimize çok ters düşen ve ahlaki olarak bir sapkınlık olan bu durum, dikkat çekmesine rağmen büyük bir şaşkınlıkla ve tepki ile izlenmekte.

Swinger Nasıl yapılıyor ?

swinger-ne-anlama-gelir

Swinger internet üzerinden verilen ilanlar ile tanışılan çiftlerin eşlerini değiştirme sureti ile yapılmakla beraber Swinger turizmi olan ülkelere eşleri veya sevgilileri ile giden kişiler oralarda katıldıkları partiler ve özel lokallerde tanışıp beğendikleri çiftler ile eşlerini değiştirerek Swinger partilerine katılmakta veya münferit olarak geceyi diğer karşı cins ile otellerde veya kendi evlerinde yada bu iş için kiralanan özel evlerde geçirerek yada cümbür cemaat 2 çiftten fazla olarak da sabaha kadar birliktelik yaşayıp ardından sabah hiç bir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmekteler. O Nasıl oluyrsa artık ?!

 

Swinger Türkiye de var mı ?

Swinger Türkiye de bazı gazetelerin 3. sayfa haberi olarak ya swinger sonucu bir cinayet haberi olarak yer alabilmekte fakat toplumumuzun ve İslamiyet dinine olabildiğince ters düşen bu durum ülkemizde kesinlikle onaylanmamakla beraber konunun çirkinliği karşısında büyük tepkiler doğal olarak büyümekte.

Eğer Türkiye’de böyle bir olay yaşanıyor olsa bile muhtemelen kapalı kapılar ardında hiç birimizin bilemeyeceği veya az önce bahsettiğimiz gibi doğan sansasyonel sonuçtan dolayı  3. sayfa haberi olması ardından haberdar olabiliyoruz.

Bu arada tekrar etmek istiyoruz ki bazı ülkeler Swinger turizmi düzenlemeye başlamış gibi görünüyor. Gayrı Safi Milli Hasılaya katkısı ne boyutta oluyor bilinmez ama bu devletler hakkındaki fikrimizi buradan paylaşmayı pek doğru bulmamakla beraber sizin anladığınıza eminiz.  🙂

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.