Taksim Trio dan yeni bir albüm ve konser turnesi

Taksim Trio dan yeni bir albüm ve konser turnesi

Carles Benavent  ve Dorantes ile birlikte 2015 senesinde gerçekleştirdikleri müzikal çalışmaların sonucunda gerçekleşen dinleyicilerden gelen memnuniyet verici güzel dönüşlerin yarattığı heyecan ve motivasyonla, bazı ölümsüz Flamenko eserlerini kendi üsluplarınca yorumluyor ve bu müzikal iklimin rüzgarlarının kanatlandırdığı yeni besteleriyle dinleyicilerini heyecan verici bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor.

taksim-trio-dan-yeni-bir-album-ve-konser-turnesi-2

Üçüncü albümünü 2016 yılının Eylül ayında Dokuzsekiz Müzik’den yayınlanan Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan dan oluşan Taksim Trio Grubu, dinleyicilerini bu kez çok farklı bir müzikal yolculuğa çıkardı.

Bu, kendi ifadeleriyle “Taksim Trio’nun kaydedebileceği en iyi albüm”. Bu albümün tanıtımı ile ilgili düzenlenen turnede, Taksim Trio dinleyicileri, enstrümantal müzik sanatının zirvelerinde fırtınalı bir gezintiye çıkartmayı vaat ediyor.

Taksim Trio- Hüzün

 

Taksim Trio Konseri ne zaman, nerede ?

9 kasım Ankara 11 kasım Denizli  ve  12 kasım 2016 İzmir de gerçekleştirecekleri mini turne ile dinleyici ile buluşacak olan taksim trio konser biletlerine biletix den ulaşabilirsiniz.

9 Kasım 2016  Tarihinde Ankara MEB Şura Salonu ,

11 Kasım 2016 Denizli , EGS Kongre Kültür Merkezi ,

12 Kasım 2016 İzmir,Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu‘nda sahne alacak olan Taksim Trio’nun son albümünün ilk konserlerinin  bilet fiyatları ; 39  ile 101 TL arasında değişiklik göstermekte.

Biletler için tıklayın veya ( http://www.biletix.com/etkinlik-grup/61332130/TURKIYE/tr?camefrom=WEBPUSH_taksimtrio_241016#show more content )linkini tarayıcınıza kopyalayarak Biletix’in taksim trio satış saygasına ulaşabilirsiniz

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.