Türk Telekom Kampanyası : 1 hafta ücretsiz görüşme ve bedava internet

17 TEMMUZ – 24 TEMMUZ 2016 arası Türk Telekom kampanyası:

Türk Telekom AŞ, darbe girişimi nedeniyle müşterilerinin iletişim gereksinimini karşılamak üzere tüm tedbirlerin alındığını ve bazı hizmetlerin ücretsiz olarak verileceğini duyurdu.

Şirketten yapılan resmi açıklamada, darbe teşebbüsünün büyük bir kararlılık ve milli iradenin gücüyle engellenmesinden duyduğu memnuniyeti belirtti. Şirket, bu saldırı nedeniyle başsağlığı ve yararlılar için acil şifa dileğinde bulundu.

Birlikte Çok Güzeliz sloganlı kampanya dahilinde; Bir hafta boyunca Türk Telekom tarafından verilen bedava hizmetler ise şunlar olacak:

  • Mobil hat kullanan müşteriler için ücretsiz dakika ve internet yüklemesi.
  • Tüm Türkiye’de Türk Telekom Wi-Fi noktalarında 1 hafta boyunca ücretsiz İnternet kullanımı.
  • Tüm Türkiye çapında 1 hafta süreyle ankesörlü telefonlardan şehir içi ve şehirler arası aramalarda ilk 5 dakika bedava konuşma.
  • Tüm Türkiye’deki ev telefonu kullanan bireysel müşterilere 1 hafta boyunca şehir içi ve şehirler arası 3 bin dakika ücretsiz konuşma.

Türk Telekom tarafından 1 hafta sürecek kampanya hakkındaki açıklamada, bugün tüm Türk Telekom ofislerinin müşterilerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere açık olacağı ve 81 ilde görev yapan tüm Türk Telekom çalışanlarının görevinin başında olacağı duyuruldu.

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.