Vitor Pereira Fenerbahçe’den gidiyor mu ?

Vitor Pereira Fenerbahçe’den gidiyor mu ?

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira stresi üzerinde hissediyor mu ?

2015-2016 sezonunda büyük umutlar ile Fenerbahçe Spor Kulübünde futbol takımının başına geçen Pereira sezon içerisinde yaptığı sistem değişiklikleri ve takımın üst üste kaybettiği puanlar ile ligin sonuna kısa süre kalması ve Beşiktaşın 5 puan gerisinde kalmasının ardından tartışma konusu olmuş durumda.

Taraftarlar tarafından Van Persie ile arasında geçen hoşnutsuz olayların tolare edilmesi Şampiyon olamamak gibi bir sonucun ardından çok da fazla sürmeyecek gibi. Spor yazarları ve taraftarlar arasında Van Persie ile buzların kırılması bile Şampiyonluğun gitmesi durumunda Pereira nın Fenerbahçeden ayrılması durumunu masaya getirebilir.

Pereira3

 

 

 

 

Ezeli rakibi Galatasaraya büyük puan farkı atmış olmasına ve Beşiktaş’ı 2. yarıda mağlup etmesine rağmen Fenerbahçenin Şampiyon olamaması durumunda koltuğu sallanacak gibi görünen Pereira’nın, Fenerbahçe ile yolları ayrılabilir.

Tarihinin en sükseli transferlerini gerçekleştiren ve tarihin en iyi takımı olarak görülen bu sezon başarısızlık durumu alttan alınır mı bilemiyoruz, fakat önceki yıllardan dem vurmak gerekirse Türkiye’ kısa süreli başarılar konusunda İleri futbol oynanan Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha aç görünmekte.

1 maç puan kaybı Bile 1-2 gün içerisinde tüm planları değiştirebilir ve Pereira ile Fenerbahçe’nin yolları ayrılabilir, yada her ne kadar şu anda bu ihtimal Beşiktaş’ın elinde de olsa Fenerbahçenin şampiyon olması durumunda Deha Pereirator Pereira manşetleri televizyon kanalları spor programları ve gazeteleri süsleyebilir.

 

Bayefendi.com erkek sitesi yazarları içerisinde Başarısızlık durumunda Pereira’nın gideceği yönündeki düşünce hakim görünüyor.

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.