Wikileaks 15 Temmuz darbe girişimi belgelerini açıklayacak mı ?

 

 

Wikileaks 15 Temmuz darbe girişimi belgelerini açıklayacak mı ?


300.000 e posta ve 500.000 belgeye sahip olduğunu iddia eden wikileaks, salı günü bu belgeleri açıklayacağını belirtti.

Bu belgeler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait olan ve 7 Temmuz 2016 tarihine kadar gelen mailler ve belgeler olduğunu iddia eden Wikileaks bu belgeleri salı günü açıklayacağı bilgisini verdi.

Akıllarda acaba, halkın bastırdığı ve 200 kişiden fazla insanın ölümü ile bastırılan 15 Temmuz 2016 Darbe girişimi (kalkışma) ile ilgili bir belge olup olmadığı sorusu beliriyor.

Wikileaksın twitter hesabında yayınladığı postta ” önümüzdeki salı: The#ErdoganEmails: Erdoğanın Akp sinin 300.000 i aşkın iç masajlaşması (e-mailleri )” başlığı ile yayınladı.

Daha önce bir çok kişi, kurum ve devlet hakkında yaptığı sansasyonel  çok gizli belgeleri ifşa etmesi ile bilinen wikileaksın bu belgeleri Türkiyede yüksek merak uyandırmışa benziyor.

Bizler de darbe tehlikesini yeni atlatmışken ve zaten çok zor bir dönemden geçerken bir sarsıntı daha nereden gelecek acaba diye merakla beklemekteydik …

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.