Erkek Kadına Cinsel Olarak Nasıl Yaklaşmalı

Erkek Kadına Cinsel Olarak Nasıl Yaklaşmalı

Konu aslında sadece erkeğin kadına tensel yaklaşımı olarak algılanmamalı aynı zamanda hem erkek hemde kadının birbirleri ile bir iletişim şekli olan cinsi ilişkinin temeline inme çabasıdır…

 

Çok özel olan bu konuda sizlerle paylaşmak istediğimiz ve hatırlatmak istediğimiz konu cinsel ilişkinin insan tabiatı içerisinde çok önemli bir yer alması. Biraz Freud biraz günümüz aklı ile sizlerle paylaşmakta olduğumuz bu yazının biraz da olsa günümüz şartlarına uygun olarak uyarlamak istedik.

Cinsel ilişki diğer adı ile cinsi birleşme aslında sadece erkek uzvunun kadın cinsel organı ile bütünleşmesi anlamına gelmemektedir. Hayatımızın neredeyse bütün alanlarında ruhumuzun derinliklerinde derin bir yeri olan bu konu aslında bir iletişim aracı.

Biz erkeklerin yaptığı tüm hareketler ve tabi ki karşılaştığımız tüm kadınların da gerek bizlerle gerek hemcinsleri ile bulundukları tüm diyalogları bu temel var oluş gerçeği ekseni etrafında dolaşmaktadır.

Öncelikle bu eylemin sadece etken ve edilgen olarak düşünmemek gereklidir…

 

KADINLAR DA BU BİRLEŞMEDEN EN AZ ERKEKLER KADAR ZEVK ALIR 

Kadınlar da aynen erkekler gibi bu birleşmeden haz almakta ve onlar için sadece edilgen taraf olarak hayatlarında önem taşımamakta aksine aslında doğurganlık ve bağlanma yönünden biz erkeklerden daha fazla önem taşımaktadır.

Erkeklerin aksine kadınlar bu konularda cinsel temas içerisinde oldukları erkekle daha yakın bir bağ kurar. Bizlerin aksine cinsel ilişkide bulundukları erkekleri çok daha özel kılarlar.

Bizlerde ise aksine cinsi ilişkide bulunduğumuz kadınlar gözümüzde değerini kaybetmekte ve artık elde edilmiş bir merdiven olarak görünmekte . Tabi ki bu kesinlikle bizlerin değil günümüz toplumunda özellikle ülkemizde böyle algılanmaktadır…

 

KADINLARLA İLETİŞİM KURMA ŞEKLİMİZ NASIL OLMALI ?

Kadınlarla iletişim kurma şeklimiz eğer sadece etken tavırlar içerisinde mascüler yaklaşımlar içerisinde olursa bu durum aslında ne kadar ilkel olduğumuzun göstergesidir.

Cinsel ilişki konusunda yaklaşımımız illa gizli veya aleni olmak zorunda değil bunun gayet normal bir şeymiş gibi, ki zaten öyle ! hayatın bir parçası olarak kabul edersek zaten hiç zorlanmadan cinsel arzumuzu olması gerektiği doğallığı ile yaşayabiliriz.

Kadınların cinselliğe bakışlarını gösteridikleri hareketlerden anlayamamızın sebebinin bizim nahoş söylem ve hareketlerimiz olduğunu bilmemiz gerekmektedir.

Özellikle sinkaflı küfürlerimizin içerisinde yer alan cinsellik konusu modern toplumlarda çok az rastlanan bir durumdur…

 

Genelde cinsellik konusu ile barışık olan medeniyetlerde insanların deşarj olmak için kullandıkları küfürler dışkılama eylemi üzerine kuruludur.

Ne kadar rahat olursanız ve cinselliğin yaşamın bir parçası olduğu konusunu içinize sindirebilirseniz karşınızdaki kadınında rahat etmesini kendini güvende hissetmesini sağlarsınız.

Unutmayın rahat olmadığınız ve güvende hissetmeyen bir kadın ile yaşadığınız şey aslında cinsellik değildir.

Cinsellik her iki tarafında dünyadan uzaklaşıp bir bütünleşme anıdır.

Erkek Kadına Cinsel Olarak Nasıl Yaklaşmalı, konusu daha sonra da sizler ile paylaşacağımız cinsellik konularının ilki olarak sizlere ışık tutması ümidi ile.

iyi günler dileriz

 

Arananlar ve bulunanlar:

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • erkek cinsel ilişli, kadın tabu hastası

    Kadınlarda cinsellik tabu olduktan sonra, erkeklerde ise saplantı olduktan sonra kimin kime nasıl yaklaşacağının pek bir önemi kalmıyor. Ülkemizde bu sorun çözümlenmeden cinsellik tartışması bile yapmak beyhude.

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.