Elon Musk’un Lego dan ev Projesi

Elon Musk ve Blok ev projesi

Günümüzde dünyanın teknolojik de aralarından biri olarak kabul edilen Elan Mask yeni büyük projesini açıkladı. Lego gibi blog parçalardan oluşan ev…

Elon Musk’un Lego dan ev Projesi
Elon Musk’un Lego dan ev Projesi

Elon Musk dan kendi evini kendin yap yap projesi

Dünyanın teknolojik Deha ağlarından biri olarak kabul edilen Elon Musk son çılgın projesinin inşaat sektörü ile ilgili olduğunu açıkladı.

Daha önce de kendi elektriğini güneş panelleri yerleştirilmiş özel çatı kaplamaları ile güneş enerjisinden üretebilen gerekli projeler ve çılgın olarak nitelendirilebilecek kişisel Alev silahları gibi ilginç projelerle gerek kendi daha zihnini ortaya koyan gerekse firmasını finansal anlamda değerlendiren Elon Musk Bu sefer de kişilerin bir günde kendi müstakil evlerinde yapabilmelerine sağlamak hedefli ego gibi parçaların birleştirilerek oluşturulabilecek İnşaat fikrini uygulayacağını açıkladı.

Proje ile ilgili hedeflerinin bir günde kişilerin hem güvenli hem de kolayca yapabilecekleri Lego gibi inşaat kaplama malzemelerinin birleştirilerek bir ev oluşturulabilecek teknolojiyi sunacaklarını belirtti. Bu projenin gerçekleşmesi durumunda inşaatçılık sektörünün Kökten bir değişime uğrayacağını öngörülüyor.

Elan Musk evleri nasıl olması planlanıyor

Duyurduğu kadarıyla musk un evleri çok hafif kolay şekilde birbirine geçerek kısa zamanda inşa edilebilecek malzemelerden üretilecek.

Fakat dayanıklı ısı karşısında korunaklı ve Tesisat sistemlerinin uyarlanması uygun yapılar olmasına özen gösterileceği belirtiliyor.

Bu blok blok Lego gibi kişilerin kendi evlerini kendileri yapabilecekleri projenin son kullanıcıya Nasıl bir fiyat maliyeti ile sunulacağı henüz bilinmemekte.

Fakat Allen maskın uyguladığı elektrikli güvenli tır araçları ve yeniden kullanılabilir uzay mekiği fikirleri gibi genellikle söylediği şeyleri çok kısa zamanda yaptığı ve Kullanıma sunduğu bilinmekte.

Bizler de bu lego ev projesinin başarılı olduğu kadar uygun fiyatlarda olmasını arzu ediyoruz.

İyi günler

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.