Ayağı büyük erkek ?

Ayağı büyük erkeğin neyi büyük olur sorusunun cevaplarını bulmak için yapılan araştırma sonuçlarını sizler için inceledik:

Bazıları büyük ayaklı erkeklerin vücutlarındaki bazı organların ve hatta herşeyinin büyük olabileceği hakkında tahminler yürütür. Aslında bu düşünce tarzı bir erkeğin ayakları büyükse cinsel uzvunun da uzun olabileceği varsayımı ile başlamıştır. Hatta öyle ki, bazıları da el, burun veya parmak uzunluğu ile orantılı olduğu faraziyesi içindedirler.

Gerçi bu düşüncenin bilimsel verilere dayandığı bazı araştırmalar da yapılmıştır. Kanada’nın belirli bir bölgesinde yapılan bir bilimsel incelemede 60 erkeğin cinsel organ uzunluğu ile boy-ayak uzunluğu arasında küçük de olsa bir ilişki olduğu tespit edilmiştir.
Amma ve lakin daha geniş çaplı yapılan bir karşılaştırmada çok farklı sonuçlar ortaya çıkmıştır. İki ürolog doktor tarafından yüzdört  erkek  arasında yapılan incelemede ayak numarası ve cinsel uzuv boyları karşılaştırılmış ve ancak bunların arasında hiçbir ilişki olmadığı belirlenmiştir.
Sonuç olarak bilimsel araştırmalar, ayağı büyük erkek, parmakları uzun erkek, uzun boylu erkek olunması ile orantılı olarak organın boyunun büyüklüğü anlamına gelmediğini ispatlamaktadır. Diğer bir ifade ile ayağı küçük erkeğin herşeyi küçük olur, ayağı büyük olan erkeklerin ise büyük olur demek hata olur. Demek ki  bir parametre olduğunu varsaysak da, O parametre; boy, ayak, burun, el parmağı değildir.

Arananlar ve bulunanlar:

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • Bir kadından itiraflar

    35 yaşında 2 evlilik geçirmiş, 2-3 tane de ciddi ilişki geçirmiş bir kadınım. Öncelikle söyleyeyim cinsel organın büyüklüğü değil, kalbin büyüklüğü beni hep cezbetmiştir. Konuya gelirsek erkeklerde ayak büyüklüğü ile organ uzunluğu arasında hiçbir doğru orantı yok. 1.95 boyundaki adamda daha kısa, 170 boyundaki adamda ise ondan daha uzun organ gördüm. 1:95 lik adamın ayak ölçüsü 45, 1.70 lik erkeğin ayakkabı ölçüsü ise 41 idi ama kısa boylu, küçük ayaklı erkeğin uzvu, uzun boylu, büyük ayaklı adamdan daha kocamandı. Hatta 1.70 lik olanın 1.80’den daha uzun organlı olduğuna şahit oldum. Bu nedenle organın boyunun önemi olmadığı gibi genelleme yapmak doğru değildir görüşündeyim.

  • nana

    bende 1.80 boyunda 48 giyen bir çocukla 1.92 boyunda 41 giyen bir adam gördüm boylada alakalı değil cinsel uzuvlada demekki ayak büyüklüğü

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.