Sokak dövüşçüsü Kimbo Slice Öldü

Sokak dövüşçüsü Kimbo Slice Öldü

Sokak ve kafes dövüşü hayranlarının çok yakından tanıdığı Kimbo Slice 42 yaşında hayatını kaybetti.

Dövüş ve vücut geliştirme sporlarında kullanılan steroid ve aminoasitlerin erken yaşta bu sporla ilgilenenlerin ölümüne sebep olduğu biliniyor.

42 yaşındaki Kimbo Slice lakaplı esas ismi Kevin Ferguson olan ünlü Sokak dövüşçüsü evinde ölü olarak bulundu.

Kimbo slice YouTube’da yayınlanan çıplak elle yapılan Sokak dövüşlerinde kısa sürede izlenme rekorları kırarak ünlü olmuştur.

Şiddet içermesi dolayısı ile, Yaş sınırından dolayı aşağıda yer alan video açılmayabilir. google hesabınızdan giriş yaparak izleyebilirsiniz. ( 18 yaşından küçüklerin izlememesi ve küçüklere izletilmemesini önemle öneriyoruz.)

Ünlü olmasının ardından önce kafes dövüşlerine katılmış burada başarılı olduktan sonra profesyonel boksta başlamıştı.
Fakat boks yaşamı ilerleyen yaşı nedeniyle o kadar da başarılı geçmemişti ve ardından tekrar kafes ve Sokak dövüşlerine dönüş yapmıştı.

Yenilmez boksör olarak bilinen ve dünyanın dört köşesinde bir çok hayranı olan ölüm nedeni henüz açıklanmadı Kevin Ferguson ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Ünlü olduktan sonra Mike Tyson gibi birçok boksörle aynı karede görülen ve bazı filmlerde de rol alan Kimbo Slice ın ölüm nedeninin kullandığı ilaçlar olabileceği düşünülmekte.
Kimbo Slice  sevgilisi ve yedi çocuğu ile yaşamaktaydı.

kimbo-slice

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.