Yeni iPHONE ve Söylentileri

Yeni iPHONE ve Söylentileri

iPhone un hayatımıza girişinin , bu yıl onuncu yılı. 10. yaşını kutlayacak olması dolayısı ile beklentiler, Apple’ın akıllı telefonunun en yeni yinelemesinin Eylül sürümüyle ilgili söylentileri ile büyük bir tasarım ve donanım revizyonu olacağı yönünde. 9to5Mac ve MacRumors tarafından yayınlanan bir sonraki iPhone hakkındaki söylentilerle ilgili birçok raporla elendi.

Bu söylentilerin resmi olarak Apple tarafından onaylanmadığını aklınızda bulundurun, ancak aşağıdakilerin hepsi spekülasyon olmasına rağmen, bir sonraki sürüm için zaten çok heyecanlanamayız.

Söylenti: Yeni IPHONE OLED EKRANLI OLACAK

OLED ekranlı bir iPhone hakkındaki dedikodular yıllarsır dolaşıyor ve 2017 yılına nihayet böyle bir görüntü panelini bir Apple akıllı telefonda göreceğimiz yıl  gibi görünüyor. Siyah rengi görüntülemek için piksellerini kapattığından OLED ekranlar, mevcut iPhone ailesinde kullanılan LCD panellerden belirgin şekilde çok daha canlı.

Bir söylenti, kavisli 5.8 inçlik OLED ekranlı (iPhone 7 Plus’da karşılaştırmalı olarak 5.5 inç LCD ekrana sahip) bir ürün yelpazesine sahip iPhone’u görebileceğimizi söylüyor. dedikoduya göre Panel kavisli olduğu için,  büyük iPhone mevcut Plus modellerinden daha kompakt olabilir. . İddialara göre 4.7 inç ve 5.5 inç ekranlı 2 farklı model ile piyasaya çıkacak.

Söylentiler, bir sonraki iPhone için OLED ekran panellerinin en büyük rakibi olan Samsung tarafından tedarik edileceğini öngörüyor. Nasıl olacaksa artık. Akıllı telefon sahnesindeki Apple’ın en büyük rakibi, yıllar önce böyle bir ekran teknolojisinin kullanımına öncülük etti ve o zamandan beri üst düzey telefonlarında OLED ekranlar kullandı.

 YENİ IPHONE TÜM CAM TASARIMI OLACAK ve ANA SAYFA DÜĞMESİ

Eller aşağı, bir sonraki iPhone hakkındaki en ilginç söylentilerden biri, cihazın metal çerçeve ve ekran çerçevesi olmayan, tamamen camlı bir tasarıma sahip olabileceğini iddia ediyor. Yukarıda bahsedilen OLED ekranıyla ilgili söylentilerle birleşince, yeni tasarım gerçekten çarpıcı bir cihaza neden olabilir.

Bir başka vahşi tasarım deyişi, bir sonraki iPhone’da ev düğmesinin eksik olabileceğini iddia ediyor. Bunun yerine, parmak izi sensörünün yanında ekrana entegre edilecek.

YENİ IPHONE KABLOSUZ ŞARJ EDECEK

Bu, yıllar geçtikten sonra dolaşıma giren bir diğer söylenti iPhone özelliğidir. Raporlar, işlevselliğin bu yıl piyasaya çıkan tüm yeni iPhone’larda mevcut olacağını iddia ediyor. Kablosuz bir şarj cihazının isteğe bağlı aksesuar olarak bulunması bekleniyor.

Apple’ın bu özelliğin uygulanması şu anki standartlardan kökten farklı olabilir. En sıkıcı söylentiler, Energous adlı bir şirketin teknolojisini kullanarak, bir sonraki iPhone’un pilini toplamak için bir şarj yastığına yerleştirilmesine gerek olmayabileceğini öne sürüyor.

YENİ IPHONE, ÇOK DAHA GÜÇLÜ OLACAK

Bu bilgi çok gerçeğe benziyor. Apple’ın kendi geleneğini takiben bir sonraki iPhone’un, Apple tarafından tasarlanan ve sınıfının ötesinde bir performans gösterecek yepyeni daha güçlü bir işlemci ve grafik yongası olacak.

YENİ IPHONE, ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK ÖZELLİĞİ OLACAK

Artırılmış gerçeklik, 2016’daki mobil oyun Pokémon GO’nun büyük başarısı sayesinde popülerlik kazandı. Raporlar, fonksiyonelliklerin bir sonraki en büyük iOS yinelemesinin ayrılmaz bir parçası olarak gelecek yılın iPhone’unda gelebileceğini iddia ediyor.

ALIYORUM:

Bütün söylentileri okuduktan sonra, Apple’ın bu yıl eğri bir OLED ekrana sahip daha  büyük bir iPhone serisini başlatabileceğini tahmin ediyoruz. 10. iPhone yinelemesi olduğundan, iPhone 8’den başka bir ad taşıyorsa şaşırmayacağız. yada belki de  iPhone 10 olarak piyasaya sürülür ?

Yeni IPhone gelince, IPhone 7 ve iPhone 7 Plus ne olacak diyorsanız tabi ki çöpe gitmeyecek tabi ki  fiyatlı daha uygun hale gelecekler. Söylentilere göre Apple, benzer bir tasarıma, güncel donanıma ve yeni renklere sahip bir iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ürününü piyasaya çıkardı.  İkincisi, iddia edilen şekilde tanıdıklarımızın yanında göz alıcı bir kırmızı içeriyor olacak. Yine de, OLED ekranlar ve kablosuz şarj beklemeyin.

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.