Firuze’nin aşkı, Attila Özdemiroğlu nu kaybettik

Firuze’nin aşkı, Attila Özdemiroğlu nu kaybettik

Yaklaşık iki yıldan beri akciğer kanseri ile mücadele etmekte olan Attila Özdemiroğlundan sabah saatlerinde kötü haber geldi.

Dün rahatsızlanmasının ardından Hastaneye kaldırılan Attila Özdemiroğlu tüm müdahalelere rağmen sabah saat 09.30 (21.04.2016 ) da çoklu organ yetmezliği tanısı ile vefat ettiği açıklandı.

Attila özdemiroğlu 1960’lı yıllardan günümüze kadar sanat açısından Türkiye’de özellikle müzik konusunda bir çoğumuzun dinlediği müziklerin söz yazarıydı.

Firuze’nin aşkı, Attila Özdemiroğlu nu kaybettik

Sezen Aksu ile kulaklarımızda yer eden “Firuze” isimli o melankolik romantik şarkının söz yazarı olan Özdemiroğlu, Onno Tunç, Kayahan, Nilüfer,Uzay Heparı gibi Türkiye nin bir çok ünlüsü ile çalıştı.

Tiyatro oyun müzikleri, Eurovision için yaptığı şarkıların yanı sıra Yaptığı Film Müzikleri ile Altın Portakal ve bir çok ödülün sahibi olan evli ve 4 çocuk babası olan Attila Özdemiroğlu’nun ölümü sevenleri ve tüm sanat camiası tarafından üzüntü ile karşılandı.

 

ATİLLA ÖZDEMİROĞLU HANGİ CAMİDE ,NE ZAMAN TOPRAĞA VERİLECEK?

Özdemiroğlu bugün ( 21.04.2016 Perşembe ) İkindi Namazını Takiben (16:50) Levent Afet Yol caminden toprağa verilecek.

 

Bayefendi.com erkek sitesi olarak Attila Özdemiroğluna Hak’tan rahmet sevenlerine sabırlar diliyoruz…

 

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.