YouTube’un merkezine silahlı saldırı düzenlendi

Ajanslardan gelen habere göre YouTube un Kaliforniada’ki merkezine silahlı saldırı yapıldı

Dünyanın en büyük dijital şirketlerinden biri olan Google’ın sahipliğini yaptığı dünyanın en büyük internet video yayın sitesi olan YouTube’un Amerika’da bulunan merkezine silahlı saldırı düzenlendi…

Haber yayıncıları son dakika haberi olarak verdi

Kalifornia da ki YouTube merkezine bugün (03.04.2018 salı) saat 23 civarlarında düzenlenen silahlı saldırı ile ilgili haber kanalları son dakika manşetleriyle haber yayınlanmaya başladı ilk dakikalarda saldırının nedeni kimin düzenlediği ve şu anki durumu ile ilgili bilgi verilmezken kısa zaman önce polis yarafından verilen bilgşye göre saldırganın bir kadın olduğu ve 4 kişiyi yaraladığı belirtildi konu ile ilgili ayrıntılara ulaşılacağını düşünüyoruz…

Yaralılar var

Reuters haber ajansından alınan bilgiye göre merkez çalışanlarının tahliye edildiği, çatışma sırasında yaralananlar olduğu ve yaralıların hastanelere kaldırıldığı bilgisi verildi.

Saldırgan kadının öldürüldüğü ve 4 yaralının hastaneye kaldırıldığı ve yaralılardan 1 inin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Saldırının bir terör saldırısı olmadığı konuaında amerikan polisinden bilgiler geldiği ve saldırı nedeninşn ticari bir uyuşmazlık nedeni ile gerçekleşmiş olabileceği düşüncesi giderek ağır basmakta.

İyi geceler

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.