DÜNYANIN EN POPÜLER 1 NİSAN ŞAKALARI

DÜNYANIN EN POPÜLER 1 NİSAN ŞAKALARI

 

1 Nisan yaklaşıyor ve etrafımızdaki insanlara haylazlık yapabilmek için elimize geçen en değerli fırsatlardan biri de gelmiş oluyor. Peki 1 nisanda yapılabilecek ve dünya da yaygın olarak yapılan  en popüler şakaların hangileri olduğunu biliyor musunuz. Bay efendi erkek sitesi olarak sizler için yaratıcı kolay 1 Nisan şakalarından oluşan 15 şakayı derledik.

Artık etrafınızdaki insanlara bu şakalardan yaparak onları yerlerinden zıplatabilmek için yeterli bir kılavuzunuz var.

 

1 NİSANDA YAPILABİLECEK ŞAKALAR

 

  1. Plastik Bardak Suikastı şakası
dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-1

 

Kendi odasından ayrılmakta zorlanacak. Tavsiyemiz bir gece çalışması yapmanız olacak kişinin kapısının önüne içi su ile dolu plastik yada kağıt bardaklar döşersiniz. Fark etmezse ortalığı su basacak fark ederse oradan geçmekte baya zorlanacak.

 

2. Boyalı Musluk Suyu şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-2

Bunun için, musluk ucunu sıvı bir boya ile boyayabilir ya da yerinden çıkartıp içine kuru gıda boyasından  1 parça yerleştirebilirsiniz. Biraz korkutmak için kırmızı bir boya seçebilirsiniz.

3. Akmayan Şampuan ! şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-3

“Neden benim şampuanım akmıyor?”Çünkü  bir jelatin kaplı , bu yüzden. Jelatin yada bir poşeti iç kapağı çıkartıp yerine koyun etrafını kesin. Şampuan artık akmayacak.

4. Temizlemeyen Sabun ! şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-4

Ölümsüz bir klasik: köpürmesini önlemek için şeffaf oje ile sabunu kaplayın ve kurutun . Olması gereken yere koyun.

  1. tavsiyemiz de lacivert olmayacak şekilde kolay çözünen bir boya ( çocukların parmak boyaları olabilir ) yardımı ile sabunu boyayın. Boyalı sabun şakanız kişinin ellerini yıkadıkça boyanması ile tamamlanmış olacak.

5. İçilemeyen Meyve Suyu şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-5

Bu meyve suyunu içemeyecek çünkü içilmiyor hatta dökülmüyor. Koyu jel olarak kırtasiyelerde toz olarak bulunuyor su ile karıştırıp yapabiliyorsunuz. Jel-o olarak hazır olarak da satılıyor.

6. Buzdolabında kesik kafa, şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari

Bize göre en etkili 1 Nisan şakalardan birisi budur. İş yerinizde yada evde rahatlıkla yapa bilirsiniz İster kendinize ait isterseniz başka birisine ait Basılı bir yüz resminiz olması yeterli resmi biraz sarılaştırırsanız sanki genin saklama kavanozuna koyulan sıvı gibi algılanacaktır. Bu kağıdı büyükçe bir kavanoza yerleştirip buz dolabına yada kurbanın dolabının içerisine yerleştirebilirsiniz.

Not: Kurbanın Kalp rahatsızlığı ve bunun gibi bir rahatsızlığı olmadığına lütfen emin olun .

7. Kola için biraz buz ister misin? şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-7

Her zaman çalışır bir hile: Buzluk içine bırakılmış donmuş Mentos lar. Buzu kolanın içine atın ve oradan kaçın. Kola yada diğer gazlı içeceğinizi sıcak alın ki inandırıcı olsun bu arada kendi bardağınıza  Mentos yerleştirilmemiş buzlardan attığınıza emin olun yoksa kendinize şaka yapmış olursunuz J

8. Tereyağından yapılmış deodorant şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-8

Kurbanın deodorantını önceki gece tereyağı veya kremle değiştirin. Sabah vıcık vıcık koltuk altı ile yeniden yıkanacak yukarıda belirttiğimiz sabun ve şampuan şakası orada devreye girebilir. Biraz ağır da olabilir.

9. Fare çalışmıyor şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-9

Yapışkan bantla Mouse ( fare )  üzerine biraz kağıt yapıştırın, resminiz olursa şakanın nereden geldiğini anlayacaktır.

10. İş yerinde rahatlama şakası

dunyanin-en-populer-1-nisan-sakalari-10

Tuvalet kağıdı daima sakinleşmenizi sağlar, değil mi? Kaplayın odasını yada masasını.

 

 

Hepsi tamam! 1 Nisan şakalarınız harika olacak!

Biraz daha hafif şakalar istiyorsanız tıklayın .

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.