En iyi damat şakası

Gelin damat şakaları bazen oldukça büyük sürprizlere neden olabiliyor 🙂

İstanbul’da düğün öncesi gelin Fulya Yüksel’i gelinliği ile görmek için heyecanla bekleyen damat Tamer Bekiroğlu, gelinlikle gelen kişinin duvağını kaldırdığında şaka yapan erkek arkadaşını görünce şok oldu. O video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Fulya Y. ile Tamer B., İstanbul’da görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Düğün öncesi Fulya Y.’i gelinlikle ilk kez görecek olan Tamer B., arkadaşları ile gelinin bulunduğu yere gitti.

Elinde çiçekle arkasını dönen Tamer B., heyecanla gelini beklemeye başladı. Bir süre sonra beyaz gelinlik içinde duvağı örtülü olarak gelen gelin, Tamer B…’nun omzuna dokundu.

Büyük bir heyecanla arkasını dönen damat, gelinliğin içinde arkadaşını görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Damat ve arkadaşlarının gülme krizine girdiği anlar, cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

İşte gelin ve damadın arkadaşları tarafından damada yapılan şaka videosu 🙂 Tameri Eren ile evlendirdik 🙂

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler izleyenleri güldürdü. Fulya Y., o anlar için  ‘En güzel damat şakası’ diyerek sosyal medyada paylaştı.

Fulya Yüksel youtube hesabında; Biz düğünmüzde inanılmaz eğlendik.. şimdi başkalarının en az bizim kadar eğlendiğini gördükçe çok mutlu oluyoruz… Şaka videomuzu beğenen herkese teşekkürler… bu arada evet, damadın hiçbir şeyden haberi yoktu… şeklinde açıklama yaptı…

#fulyatamerwedding

En Eğlenceli Damat şakası. Kisa the bride.

Tamer & Fulya Bekiroğlu 🙂

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.