Erkek Ayakkabılarında 2017 Modası

Erkek Ayakkabılarında 2017 Modası

Özellikle Smart-Casual ayakkabı modasını takip eden erkekler  için 2017 erkek ayakkabı modasında çok özel gelişmeler var.

dsc_0006

Özellikle özel Kreasyonları ve aynı klasmanda olan diğer markaların yanında inanılmaz uygun fiyatları ile bizlere yeni moda hakkında bilgiler veren Di-Veneto firmasının ürünlerinden bir kaç tanesini sizinle paylaşmak isteriz.

 

 

 

 

Siyah-antik-klasik- hasır-ayakkabi
Siyah-antik-klasik- hasır-ayakkabi

 

 

Silver-taba-erkek-Casual-Ayakkabi
Silver-taba-erkek-Casual-Ayakkabi

 

  • Klasik modellere yeni bir bakış açısı katan ve kullandıkları farklı model kreasyonları tabanlar ile değişik bir modaya öncülük eden di venetto özel ve modern casual modelleri ile de denemenizi tavsiye ettiğimiz ve bağımlılık yaratacağına inandığımız yeni Türk markalarından biri.
Abrajli-lacivert-erkek-casual-ayakkabi-
Abrajli-lacivert-erkek-casual-ayakkabi-

 

Vizon-Casual-Erkek- Ayakkabi
Vizon-Casual-Erkek- Ayakkabi
  • Di-Veneto‘nun kullandığı malzemelerin kalitesinden bahsetmeye bile gerek yok. Kullandıkları gerçek deri ile “ayakkabıda olması gereken deridir” mottosu ile ilerlediklerini bet bir şekilde görebiliyorsunuz.
taba-lacivert-casual-erkek-ayakkabi
taba-lacivert-casual-erkek-ayakkabi
taba-erkek-casual-ayakkabi
taba-erkek-casual-ayakkabi
  • Hem yaz hem de kış için dizayn ettikleri ayakkabılarda kalitenin yanı sıra rahatlık da ön planda. Daha önce giydiğiniz normal ayakkabılardan sonra Di-Veneto ayakkabılarını giydiğinizde sanki çıplak ayak geziyormuş hissine kapılıp ilk başta biraz tedirgin olabiliyorsunuz. Fakat hemen ardından diğer ayakkabılarla ne kadar ağırlığı boşuna taşıdığınızı fark edip duruma alışıyor ve rahatlığına tutuluyorsunuz.
Siyah-Erkek-Casual-Ayakkabi-2
Siyah-Erkek-Casual-Ayakkabi-2

Bu küçük görünen mağaza içerisinde işini doğru ve başarılı şekilde yapmak konusundaki etkileri sadece gezerek anlayabiliyorsunuz. İçerisinde Nike, Puma, New Balance gibi spor markalarında bulunduğu klasik erkek ayakkabılarının farklı versiyonlarından gündelik ayakkabılara ,Smart-casual dan tutun klasik takımların altına veya spor erkek giyiminizde bile rahatlıkla giyebileceğiniz 2017 ayakkabı kreasyonları yer alıyor.

Bizlerin Pendikte karşımıza çıkan bu güzel ayakkabı mağazasında muhteşem ayakkabıları edinme imkanının yanı sıra güler yüz ile karşılanıyor ve memnun olmadan çıkmanız imkansız gibi görünüyor.

Siyah-Erkek-Casual-Ayakkabi

Siyah-Erkek-Casual-Ayakkabi

 

Ayrıca Pendik Mağazasının yanı sıra ilk açılan Kadıköy Bahariye, Kartal, Lüleburgaz mağazaları ile giderek dikkatli adımlar ile yaygınlaşmaya başladığının bilgisini aldığımız  Çetiner A.Ş Grup‘u markası olan Di-Veneto çok kısa zamanda Türkiye de ayakkabı sektörüne damga vuracak gibi görünüyor.

Bu arada tıklayarak Internet sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz 

Link: http://www.diveneto.com/Kadin,LA_94-2.html#labels=94-2

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.