Erkek Kadını Ne Zaman Tanır ?

Erkek Kadını Ne Zaman Tanır ?

Erkekler kadınların gerçek yüzlerini ne zaman görürler konusu bizim en fazla yanılgıya uğratan konudur.

Bu konuda yanılmamızın sebebi aslında ne istediğimiz konusunda pek de emin olmamızdır. Gerçi bu konu genellikle hem erkek hem de kadın için geçerli bir durum olmasına rağmen biz sadece erkek tarafından bir kaç başlık altında projeksyon tutarak anlayabildiğimiz kadarı ile projeksyon tutmak istiyoruz.

 

İLK BULUŞMADA HİÇ BİR FİKRİNİZ OLAMAZ !

Başlıkta da belirttiğimiz gibi ilk buluşmada herhangi bir fikir sahibi olmanız ne yazık ki mümkün değil. Hatta ilk buluşmanın kobayının siz olduğunuzu bilmeniz de fayda var.

Karşınızdaki kadın öncelikle sizi tartıp ölçüyor ve kendi kişiliğinin en sivri diye nitelendirebileceğimiz özelliklerini itina il gizliyor olacaktır.

 

ARKADAŞ ORTAMI 

Eğer ortak bir arkadaş ortamı içerisindeyseniz karşınızdaki kadın farklı davranıyor olabilir fakat bu tip ortamlar size bir fikir vermek konusunda iyi bir gözlem alanıdır.

Eğer sizin arkadaşlarınız ile tanışmışsanız, kimseye sormanıza gerek yoktur. Arkadaşlarınızın ona söylediklerine verdiği cevaplardan kendi arkadaşlarınızın nasıl tepkiler geldiğini izlemeniz yeterlidir.

Örneklemek gerekirse, arkadaşlarınızdan biri kendisine bir soru sorup cevabını aldığında şaşkınlık ifadesi gibi bir cümle kurar yada tabiri caiz ise donarsa bilin ki normalde yansıtmadığı bir davranış biçimi sergilemektedir.

Kendi arkadaşları arasında davranışlarında ise aynı durumu farklı şekilde gözlemleyebilirsiniz. Genelde arkadaşlar birbirlerini incitmeyecekleri için karşısındaki erkeğe karşı utandırma ihtimalinden dolayı söylediği sözün tepkisi yine aynı olacak fakat, ilgisiz bir konuya gönderme yapıp şaka “yaptım canım” gibi sözler ile işi espriye vurarak konuyu değiştireceklerdir.

soruisaretliadam

 

CİNSEL TEMAS 

Kadın erkeği ne zaman tanır ? sorusunun en belirgin cevaplarından birini Cinsel İlişki sonrası gözlem ile elde edebilirsiniz. Kadın Erkeğine teslim olması ardından kendisini karşısında ki erkeğin aynen kendi hissettiği bigi bağlandığı duygusu gibi güzel bir duygu içerisine girer ve artık gizli tutması gereken herhangi bir düşüncesi olmadığı duygusu ile rahatlar.

İşte bu yüzden ilk ilişkinizin ardından kadında göreceğiniz değişimler doğal ve aslında karşınızdaki kadını o zaman tanımaya başlıyorsunuz demektir.

 

 

 

EVLİLİĞE UZANAN SÜREÇ 

Yukarıda bahsettiğimiz süreçleri geçtiniz veya hiç bu süreçler içerisinde bulunamadan evlilik sürecine girmiş bulundunuz.

İşte belki de son şansınız bu süreçte tanımak.

Ufak tefek kaprisler gibi gördüğünüz, evlilikte çok normaldir diye tarafınıza zorla ikna edilen durumlar aslında gerçekten karşınızdaki kadını tam anlamı ile tanıyabileceğiniz nadir anlardan biridir. Bu dönemde sizlerden taleplerini ailesine karşı bakışını ve evliliğiniz süresince hem kendisine hem de ailesi ile kuracağınız diyalogların nereye gideceğini, çocuğunuzu nasıl büyüteceğini ve kimin kime hükmedeceği konusunun en açık göstergesi bu süreçlerdir.

Göz ardı etmemenizi www.bayefendi.com olarak önemle öneriyoruz !

 

EVLİLİK 

Bu konuda hiç bir cümle kurmamıza gerek yok. Kısa zamanda,3 ay bilemediniz 2 yıl süre sonunda tanıyacaksınız zaten …

 

Erkek Kadını Ne zaman Tanır konusu ile ilgili sizlere yukarıda bir çok tavsiyede bulunmaya çalıştık ama son söz olarak sizlere, Tanımadığınız bir insanla ilişkiye girerken daha dikkatli olmanız ve tanıdıktan sonra tüm olumsuz yönleri ile kabullenebildiğiniz  insan ile birlikte olmanız…

 

 

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.