Yeni Nesil Kadınların Beklentisi

Yeni Nesil Kadınların Beklentileri konusu , öncelikle artık kadınların önceki nesillerden farklı olduğunu kabullenmemiz gerektiği gerçeğini ortaya koyuyor.

Bireysel ilişkilerinizde sorun yaşamamanız için siz okuyucularımıza bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz..

Biz erkekler genelde babalarımızı rol model alarak ve annelerimiz gibi kadınlara yönelerek olgunlaştırmaya çalıştığımız bireysel gönül ilişkilerimize yön vermeye çalışıyoruz.

Bu durum bizden önceki nesiller için geçerliliği olmakla beraber. Günümüzde hem kadın hem erkek için değişmiş durumda.

Eskiden erkek, kadın ilişkilerinde daha çok görsel ve birebir iletişim ile ilerleyen bireysel diyaloglar, günümüzde internet ile birlikte gelişen ve daha fazla etkileşime giren insanlar ile farklılaşmakta. Erkek olarak bizlerin artık babalarımız gibi davranarak annelerimiz gibi kadınlarla birlikte olması pek de mümkün değil.

Nihayetinde bu durum aslında doğru da değil. Çünkü siz babanız değilsiniz karşınızdaki kadın da anneniz değil.

Sizlere bir kaç hareket tarzı ile ilgili önerilerde bulunmak isteriz ;

 

KARŞINIZDAKİ KIZ ARTIK HERŞEYİ BİLİYOR 

Öncelikle karşınızdaki kız önceki nesillerdeki gibi dünyadan haberi olmayan ve sadece annesinin anlattığı dünyadan haberdar değil. İnternet hayatına en genç 20 li yaşlarında girdi ve aradığı her şeyi bu alanda bulabiliyor ve sizin kendinizi diğer erkeklerden daha üstün göstermek için yaptığınız hareketlerin hepsini onlar da biliyor.

Dolayısı ile sakın abartılı hikayeler, olduğunuzdan farklı pozlarda bulunmayın.

ARTIK KADINLAR DA PARA KAZANIYOR

Eskiden sadece erkeklerin maddi özgürlükleri varken artık günümüzde kadınlar da maddi özgürlüklerine çok kolay biçimde erişebiliyorlar.

Dolayısı ile kazandığınız para veya yaptığınız işleri ile ilgili kendinizi abartan konuşmalar yapmaktan kaçınmanızı öneriyoruz.

Ayrıca bu durum karşınızdaki kadının beklentilerini yükseltmek ve sizden farklı jestler beklemesine sebep olmamanız sizin için faydalı olacaktır.

Unutmayın ki maddi dayanaklar ile kurulan ilişki sayesinde belki de çocuğunuzu doğuracak annelik yaparak yetiştirecek olan kadınla karşı karşıya olabilirsiniz.

 

GEREĞİNDEN FAZLA NEZAKET GÖSTERMEYİN

Gereğinden fazla nezaket günümüzde beyefendilikten çok cinsel konularda farklı seçiminiz olduğu algılanabiliyor veya anne etkisinde fazla kalmış opsesif bir kişilik algısı uyandırabiliyor.

 

AYARINDA MAÇO OLUN 

Fazla maço olmamaya gayret edin fakat unutmayın ki karşınızdaki bayan gizli gizli de olsa erkeği tarafından korunup kollandığını veya kollanabileceğini hissedebilmek ister.

Kısaca örnek vermek gerekirse evine bırakmak konusunda ısrarcı olmayın fakat, gidince beni aramanı rica ediyorum gibi orta sahiplenen cümleleri kurmaktan hastalandığında sadece “iyi misin tatlım” gibi cümlelerden kaçınarak “hayatım lütfen kendine dikkat et ben seni rahatsız görmek beni üzüyor” gibi cümleleri kurmaya dikkat edin.

Kısaca sahiplenildiğini orta sert cümleler ve davranış biçimde yansıtmaya gayret edin…

 

Yeni Nesil Kadınların Beklentileri değişiyor ve eğer siz bu değişime uyum sağlayamazsanız yalnız kalabileceğiniz ihtimalini göz önünde bulundurun, ama kendi sahip olduğunuz donanımlar içerisinde değişin olmadığınız bir insan olmaya gayret etmeyin.

 

 

 

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.