Kadınları Etkilemek İçin Nasıl Bir Tarzım Olmalı ?

Günümüzde bir çok şey değişim gösterdiği gibi kadınların ve erkeklerin beğenileri de değişiklik göstermekte.

 

Bu konu ile ilgili bir çok farklı görüş ortaya atılmakta. biz bir çoğundan farklı ve aslında çoğuna benzeyen giyim tarzı ile ilgili bazı gözlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

TARZ (KARİZMA)

Çoğunlukla bu konuyu güzel giyinmek olarak algılıyor ve temel prensipten uzaklaşıyoruz.

 

Güzel giyinmek göreceli bir kavram olmakla beraber zamanı ve yerine göre değişiklik göstermekte.

ÖNEMNLİ OLAN TARZ !

Aklımızda olması gereken en önemli özellik kişinin kendine özel bir tarzı olması. Özellikle erkek giyimi kadın giyimine göre daha az değişiklik göstermekte. Fakat bu dar alanda bile aslında içinizi yansıtan bir görünüşünüzün olması çok önemli.

Tarzınızı belirlemeniz için kendinizi çok iyi tanımanız ve karşınızda ki insana da bunu giyim tarzınız ile gösterebiliyor olmanız yeterli.

 

Bu tarzı Belirlerken klişeler içerisinde bile rahatlıkla karakterinize ruh halinize göre farklılıklarınızı yansıtarak özelleşebilirsiniz.

Giyiminizde takım elbise kullanıyorsanız renkleri ve aykırılıklardan yararlanabilir, rugan ayakkabı yerine aykırı renkte spor ayakkabılar kullanabilir kravat yerine fular veya farklı objeler kullanabilirsiniz. Takım elbise üzerine spor trench kot ile farklılığınızı hem renk hem tarz ile gösterebilirsiniz.

 

Aklınızda olması gereken en önemli şey içinizde ki farklılığı doğru şekilde yansıtmak ve unutmamak;

“ÖNEMLİ OLAN MODA DEĞİL, SİZİN MODANIZ !”

Arananlar ve bulunanlar:

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • post pısırık

    Kadınları etkileme için özel bir tarz önerisinde bulunduğunuz için size minnettarım. Tavsiyelerinizi uyguladım ve kesinlikle kadınlar üzerinde büyük bir etkisi olduğunu gördüm. Bu nedenle teşekkür ediyorum. Tabi önceleri bana garip bakan kadınlar olduğunu da itiraf etmeliyim ama genel olarak çok işe yaradı. Değişik tarz, özel tarz ve özgünlük… Biraz da ben kattım içerisine ve herşeyden önce kendimde farklılık ve çevreye göre de farkındalık yarattım sayenizde…

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.