Kadınlar nasıl erkekleri ister ?

Kadınlar nasıl erkekleri ister ?

Konu kadın olunca, biz erkeklerin kesin bir sonuca varamamakla birlikte kadınların Melankolik erkeklerden hoşlanmadığını söyleyebiliriz.

Bunun yanında gereğinden fazla maço davranış şekilleri de kadınların çok fazla hoşuna gitmemekte.

Kadınlar nasıl erkekleri İster sorusunun cevabını ise kısaca “kadınlar kendilerini güldüren erkekleri ister” diyebiliriz.

Tabii bu konunun abartılmaması gerekmekte. Kastettiğimiz güldürmek sürekli vurdumduymaz görünüp karşısındaki kadını fırsatta güldürmeye çalışan bir erkek tipi değil.

Aynı zamanda bilinmesi gereken en önemli konulardan biri mizacı komik olmayan erkeklerin karşılarındaki hem kadın hem de erkekler karşısında daha komik durumlara düşüp rezil olduklarını da gözlemleyebilirsiniz.
Kadınların en dikkat ettiği konulardan biri erkeklerin kendilerini Güldürürken aynı zamanda Etraftaki insanları da gülümsetebiliyor olmalarıdır. Bu şekilde eğer o erkekle olursa herkesin sempati ile baktığı bir erkekle olacağını hisseder.
Fakat bu durumunda abartılması, gereksiz kıskançlık durumlarına yol açabiliyor.

Güldüren erkek olmak sürekli espriler yapan hayatı çok fazla önemsemiyorum mesajı veren bir erkek tipi değildir.

Özellikle kadınlar, onlara özel sempatik davranışlar değil tüm çevresine erkeğin gösterdiği sempatik davranışlardan çok etkilenir. Böylece sadece kendisine kompliman veya kandırmak için çeşitli oyunlar yapıldığı düşüncesine kapılmaz. Sizin yapınızın böyle olduğunu düşünür.

Yaptığı jestlerle şaşırtıcı olabilen aynı zamanda karşındaki kadının neyin çok güldürüceğini bilen bir erkek tipi olmak çok önemlidir.

Ama bunların hepsinden daha önemlisi üldürebilen İnsanların diğer insanlara oranla biraz daha akıllarını farklı şekilde kullandıklarını ve bu akıl belirtilerinin herkes tarafından beğeni kazandığını söyleyebiliriz.

Aynı zamanda erkeğin içerisinde hale biraz çocuksuluk olduğunu gösteren gülümseten mizaçlı insanlar çocukların anaçlık duygusunu da tetiklediğini gözlemleyebilirsiniz.

komikadam

Ben yaşamam durum ne olursa olsun çevresindeki insanları gülümsetmek, mizacında olan insanların hayata karşı diğer insanlara nazaran daha güçlü olduğu hissedilir.

Kısaca, etraflarındaki insanları güldüren erkekler sempatik görünmelerinin yanı sıra aynı zamanda gizliden gizliye karşılarındaki insanlara güçlü oldukları mesajını verirler. Ve özellikle güç ile güvenli hissetmek isteyen kadınlar bu mesajı aldıkları erkeklere daha fazla ilgi duyarlar.

Kadınlar nasıl erkeklere ilgi duydukları, konusunda bir çok deneyim ve farklı görüş olmakla beraber bizler unutmamanızı istiyoruz, insanlar erkek yada kadın farketmeksizin farklı mizaçlara sahiptirler ve zamanı yerine göre davranış biçimler, değişiklik gösterebilir. Bazen komik bazen, melankolik bazen çok ciddi ya farklı farklı davranış biçimleri gösterebilir.

 

Kadınlar nasıl erkekleri ister ? konusunda bizim mottomuz ise diğer tüm bireysel ilişkilerde de olduğu gibi; “Siz kendiniz olun, sizi beğenen zaten beğenir”. Zaten her bayefendi, yeri geldiğinde komik, yeri geldiğinde maço, bazen de duygusal bir erkek olabilendir.

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.