Bodrum Blue Marlin Ibiza Beach club

Bodrum Blue Marlin Ibiza Beach club açılışı için ünlü Alman DJ Markus Schulz Türkiye’de…

Ibiza’daki ünlü beach club Blue Marlin Ibiza, 2 Temmuz 2016 tarihinde Bodrum’da “Blue Marlin Ibiza Bodrum” adıyla açılıyor. Alchemy Project ile Mandarin Oriental hotel ortaklığı ile organize edilecek açılışta, dünyaca ünlü Alman DJ Markus Schulz performans gösterecek. Açılışta ayrıca ünlü dj.ler olan İngiliz DJ Nic Fanciulli, İsveçli DJ Otto Knows ve İngiliz DJ Joey Negro’nun da katılak. Diğer yerli ve yabancı birçok ünlü DJ etkinlik için çalacak.

İspanya’nın dünyaca ünlü İbiza Adası’ndaki en iyi beach clubların başında gelen Blue Marlin İbiza, Bodrum’da.
Göltürkbükü Mahallesi Mandarin Oriental Bodrum’da bulunan Blue Marlin İbiza’nın içerisinde cafe restaruantı, kumsalı, masaj salonu, su sporları merkezi, yüzme havuzu bulunan mekanının restoranında Ege ve Akdeniz mutfaklarının en lezzetli deniz ürünlerinin servis edileceği belirtildi.

Blue Marlin Ibiza Group Genel Müdürü Mattia Ulivieri, “Blue Marlin Ibiza ruhunu Bodrum’da yaşayabilirsiniz, Tatil, eğlence ve dinlencenin bir arada olduğu bir konsept hazırladık” dedi.

Alchemy Project CEO’su Mac. S. Far ise “Dünyanın en popüler beach club markalarından birini Türkiye’ye getirmekten çok memnunuz. Blue Marlin Ibiza Bodrum’da yerli ve yabancı birçok tanınmış DJ, sanatçı ve ünlüyü ağırlayacağız” dedi.

Blue Marlin Ibiza Bodrum açılışında çalacak DJ listesi ise şöyle – hadi biraz kızdıralım şunları 🙂 dj setup çalgıcılar…

 1. Markus Schulz,
 2. Nic Fanciulli,
 3. Otto Knows,
 4. Joey Negro,
 5. Greeko,
 6. Bruce Hill,
 7. Fuchs, Yakuza,
 8. Murat Tokuz,
 9. Orkun Bozdemir,
 10. Doğus Cabakcor,
 11. Alican,
 12. Aksak,
 13. Mehmet Garan & Emre Garan,
 14. Jack in the Box,
 15. Cüneyt Çilingiroğlu,
 16. Furkan Kurt,
 17. Il Capitano,
 18. Efe Kantel,
 19. Murathan Özbek & Can Balta,
 20. Gadi Mitrani,
 21. Thousand Fingers,
 22. Serdar Ormancı & Ali Can Ayyıldız,
 23. Dilara Kıran & Orkun Kale,
 24. Emrah Bala,
 25. Can Ayverdi,
 26. Soul Revue Soundsystem,
 27. Tankut Güven,
 28. Melis,
 29. Sevil

Not: Normalde en meşhur disk jokey en son çıkar. Ancak sıralamayı ve programı bilemesek de en sondan başa doğru gideceğini düşünüyoruz. Biz olsak Türkiye’nin en iyi DJ.i olan Tamer Şengül’ü önerirdik…

Ayrıca Blue Marlin Ibiza Bodrum beach club işletmesine ise gerek etkinlikte ve gerekse iş hayatlarında şimdiden başarılar diliyoruz. Belki de son günlerde yaşanan yabancı turist sıkıntısını gideremeseler dahi Türk tatil severlerin gözde mekanlarından olacağını tahmin ediyoruz… DJ.liğe özeniyorsanız şu adresten de eğitim alabilirsiniz.

İşletme, açılışa ait görselleri ve videoları göndermek isterse buradan yine sizlerle paylaşmaya hazırız…

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.