Çocuk Bez Temizleme

Çocuk Bez Temizleme

İlkel bir insan olmamak için Erkeklerin bilmesi gereken 100 önemli konudan birisi olan bebeklerin altını temizleme vakasıdır.

Bebek altına kakasını yada çişini yapış ve etrafınızda duruma müdahale edecek o kahraman Anne yok. Ya yıkanıyor veya kırk yılda bir dışarıya çıkmış, çocuğun verdiği yükten bir an olsun kurtulmak istiyor. Evde bu vahim durum ile yalnız başınıza mücadele etmek durumundasınız.

Genellikle anne olan kadınların görevi olarak görülen bu eylem aslında o kadar zor bir durum değil fakat karşınızda ki canlı her ne kadar kendi çocuğunuz olsa da iletişime geçtiğiniz şey sadece o değil aynı zamanda kaka ve çiş.

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli konu gelişen teknolojiler ve günümüzdeki basit çözümler ile bu dünyanın bir erkek için en zor durumlarından biri olan bebek altı temizleme artık çok kolay.

 

bebekbezideğiştirmek2

Çocuk Bez Temizleme sorununu çözerken nükleer saldırı niteliğindeki koku problemini nasıl çözeriz ?

 

Kocaman firmalar ürettikleri mühendislik harikası ürünlerle bu işi çok kolay çözebilmekte. Gerçi çocuğun altına yaptığı büyük tuvaletinin ( Kaka ) kokusu konusunda henüz bir icat yok. Çocuğa parfüm içiremezsiniz yada yedireceğiniz Gül reçeli yada çilek reçeli gibi güzel kokulu reçeller koku konusunda pek faydalı değilmiş, Büyüklerimizden aldığımız bilgi bu yönde. Konu ile ilgili bir mandal veya uzun süre nefes tutma egzersizi sonucu elde edilen tüpsüz dalış eğitimi faydalı olabilir. Bizlere bu konuda bilgi veren büyüklerimiz hızlıca işlemi tamamlamamız ve bezi mümkün olduğunca çabuk ortamdan uzaklaştırmamız veya “alışırsın, alışırsın !” haricinde herhangi aydınlatıcı bir fikir paylaşımında bulunmadılar.

 

Aynı zamanda eğer altını değiştirdiğiniz kendi çocuğunuzsa eşiniz ve ailenizin diğer fertlerinden toplayacağınız takdir ve saygı dolu cümleler size büyük puan kazandıracaktır. Eğer bir arkadaşınız veya akrabanızın çocuğu ise kahraman haline gelerek yine büyük takdir toplarsınız.

Ama öncelikle kendi çocuğunuzun altını değiştirmek hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de çocuğunuz ile iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Yine büyük abilerimizden aldığımız derin bilgiler erkeklerin kendi çocuklarının altını değiştirmekten tiksinmedikleri doğrultusunda.

Çocuk bezi temizlemek bir erkeğin bilmesi gerekenler konusunda önde gelmesinin yanında samimi olmak gerekirse, Bayefendi erkek portalı çalışanları olarak yaptığımız firma içi ankette, çoğunluğumuzun oyu ortamı hızlıca terk etmek olmasına rağmen yine hemfikir olduğumuz konu ve diğer erkeklerden duyduklarımız ile birlikte kendi çocuğumuz olduğunda fikrimizin değişebileceği. Şimdilik bez değiştirmesiz günler dileğiyle

 

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.