Mario Gomez den Transfer Cevabı !

Mario Gomez den Transfer Cevabı ! 

Son günlerde artan spekülasyonlar sonucu Beşiktaş tan ayrılacağı yönündeki iddialara son noktayı Mario Gomez Koydu.

Gazeteler ve internet siteleri gibi bir çok yerde çıkan Süper Mario ile ilgili iddiaları cevaplandıran Gomez;

Şu anda tek hedefinin Beşiktaş Futbol kulübünün şampiyonluğu olduğunu söyledi. yükselen performansı ile özellikle Avrupa’da ve Çin’de talebi artan Gomez bu iddialara şu anda ilk görüşmelerinin Beşiktaşa transfer olduğu Fiorentina ardından da Beşiktaşın öncelikli olduğunu söyledi. Konu ile ilgili olarak Menajerinin yetkili olduğunu konu ile ilgili olarak menajeri ile konuştuğunu ve hem Fiorentina Hem de Beşiktaşla ilgili görüşmeler doğrultusunda gereğinin yapacağını belirten golcü futbolcu, transfer konusunun konuşulması için çok erken olduğunu ve konu ile ilgili olarak sezon sonuna kadar vakit olduğunu belirtti.

mariogomez2

Basında çıkan asılsız haberlerin hem kendisini hem de Beşiktaş yönetimini rahatsız ettiğini belirten Mario Gomez, bu sebepten dolayı bu beyanı vermek durumunda kaldığını söyledi.

Bu yıl Fransa da gerçekleşecek olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonasının da, Alman milli takımının 1 numaralı santraforu olarak forma giyecek olan Gomez in durumunu belirsizliğe sürüklediği düşüncesi kamu oyunun ortak dili olarak görünüyor.

Açıklamayı Facbook üzerinden yapan Gomez in durumu Beşiktaşlı futbol severler ve Türk Futbol camiası tarafından merak konusu.

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.