Kadınlar Tek Gecelik İlişkiden Ne Anlıyor ?

Tek Gecelik İlişki ( One Night Stand) Nedir ?

Genellikle Türk toplumunun örf ve ananelerine uygun olmayan, tabiri caiz ise Zina olarak görülen bu durumu kısaca anlatalım.

Bir erkek ve kadının birbirleri ile herhangi bir tanışma flört gibi durumlar içerisinde bulunmadan,birbirlerini tam olarak tanımadan tek gecelik ilişki yaşaması, bu durumun en kısa özetidir.

Bu durumu her iki taraf açısından ele almak istedik ve önce erkeklerin beklentilerine bir göz atmak istedik.

 

Erkek Tek gecelik ilişkiden ne bekler ?

Öncelikle erkeklerin görselliğe çok daha yatkın olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Kısaca erkekler öncelikle görsellik konusunda gördükleri kadını beğeniyorlar. Tabi ki bu durum gecenin ilerleyen saatlerini yalnızlık ihtimallerini arttırması dolayısı ile değişiklik gösterebilmekte :).

Bir şeyler yaşanması ihtimali doğması ardından gece her iki tarafında istediği biçimde sonuçlanırsa, erkek mümkünse izini kaybettirip, mümkünse bir daha karşılaşmamak için kıta değiştirmeyi bile göze alabiliyor.

Peki kadın için durum nasıl ?

Kadın Tek gecelik ilişkide ne hisseder ?

Çoğu erkek’in yanıldığı yaygın bir durum vardır. O da erkeğin de kadının kendisi gibi hissettiği düşüncesi.

Kadınlar genellikle bu şekilde yaşamazlar.

Başlangıç olarak çoğunlukla her şey birbirine yakındır. Önce görsellik devreye girer iki kişi yakınlaşır ve her iki taraf da isterse arzu edilen şey yaşanır.

Fakat, Kadınlar Yaradılışı gereği erkeklerden doğal olarak çok farklıdır. Kadın ten temasında bulunduğu erkekle bir bağ kurar.Ve bu bağ izini uzun süre devam ettirebilir.

Kadın genelde ten teması kurduğu erkeğe amiyane tabirle teslim olur. Dolayısı ile erkeğin uzaklaşıp kaçma duygusunu taşımaz.

 

Bu yüzden sevgili Erkekler lütfen ilişkilerinizi bir kere daha düşünerek yaşayın.

Unutmayın ki Bir BEYEFENDİ her kadın değerli olduğunu bilir…

Arananlar ve bulunanlar:

YORUMLAR-SORULAR-CEVAPLAR

  • tek gecelik aşk

    Tek gecelik ilişki kimseye yarar sağlamaz. Karşı cinsi yaşamak, onun nelerden hoşlandığını öğrenmek ve hissetmek çok daha önemli. Bir gecede tecrübe sahibi olmak mümkün değil. Önemli olan karşılıklı ilişkiye katkıda bulabilmek. Hiçbir insan kompleksi bir gecede keşfedilebilecek basit bir yapıya sahip değildir.

  • Çapkın

    Arkadaşlar bence tek gecelik aşklar ve ilişkilerin nedeni insanların sorumluluk almaktan, başa bela olan ilişkilerden, illa evlenmeliyiz diretmelerinden bıkmalarından kaynaklanıyor. Biriyle ilişkiye girince milyon tane sorumluk, kısıtlama ve yasak beraberinde geliyor, iş ciddiye binince karşı tarafı sıkıyor. Bu da toplumda ben asla evlenmek istemiyorum diyen kadın ve erkek sayısını arttırıyor. Kimse huzurunu bozmak istemiyor ve bu nedenle tek gecelik ilişkilere yöneliyor. Doğru veya yanlış ama bu olayın psikolojik kökeni bu.

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.