Kadınlarla Konuşmanın 6 yolu

Kadınlarla Konuşmanın 6 Yolu

Kadınlarla konuşabilmek, biz erkeklerin yaşadığı en büyük sorunlardan biri olarak karşımıza çıkmakta. Bu konunun en önemli sebebi her ne kadar inkar etsek veya çok bu konuda çok maço davransak da Öz güven eksikliğidir.

Nihayetin itiraf edelim ki Erkekler olarak “reddedilmekten” ödümüz patar. Sanki dayak yemiş, hakarete uğramış,rencide olmuş gibi hisseder, abartmak gerekirse estetik ameliyat olup dünyadan yok olmak bir daha o kadınla iletişim kurmayı bırakın olduğu mekana, sokağa , hatta şehirde bir daha gitmemek isteriz.

 

Biz de çok biliyor geçinen www.bayefendi.com olarak 10,kadınla konuşma önerisi ni sizlere sunuyoruz.

 

Kadınlarla konuşmanın 6 yolu’ şöyle özetleyebiliriz ;

1- AKILLI OLUN

Çok atarlı görünmesine rağmen unutulmaması gereken en önemli konulardan biri akıllı inanların karşı cins tarafından özelliklede kadınlar tarafından çok çekici olduğu gerçeğidir

2- KORUMACI OLUN

Her kadın bir erkek tarafından korunmak ister. kadın ile konuşurken fazla maço olmak kaydı ile korumacı olmanızı öneriyoruz bunu kadının zarar görmesine engel olan bir iki küçük dikkat çözümü ile gösterebilirsiniz.

3-   KİBAR OLUN

Her ne kadar fazla kibarlık kadınlar tarafından itici bulunsa da ayarında gösterilen nezaket her kadının çok hoşuna gider. Ayarında nezaketi biraz açmak gerekirse karşınızdaki hanımefendiden önce yemeğe başlamamak. Araçtan inince veya araca binerken kapısını tutmak gibi göstereceğiniz nezaket içeren hareketler kadın için önemli bir davranıştır.

alpacinoagres

 

 

4-  ARGOYA DİKKAT

Argo ve küfürlü konuşmalar, özellikle de kadına karşı şiddet ve cinsellik içeren konuşmalar kadınlar tarafından hoş karşılanmamaktadır.

5- KADIN BEĞENİLDİĞİNİ DUYMAK İSTER

Fazla abartmadan, ucu açık bırakılan güzellik ve karşınızdaki kadının çekiciliği üzerine kurulan cümleler fazla uzatılmadığı zaman çok hoşa gider. Mümkün olduğu kadar az dış görünüm hakkında olumlu yorum, mümkün olduğu kadar fazla alımlılık ve konuşma,ses tonu, bilgi üzerine konuşmaya, beğeninizi söylemeye gayret edin.

Bu konuşmaları bir kaç cümleyi geçmeden konuşmanızın içerisinde az olacak şekilde yer verin .

6- TANIŞMA AN’I

Asla “merhaba ben bilmem kim”, “adınızı öğrenebilir miyim”, “tanışalım mı ?” gibi cümlelerle konuya başlamayın. Eğer bir arkadaş ortamındaysanız, konuya yavaş yavaş dahil olmaya gayret edin. Eğer dışarıda hiç tanımadığınız bir kadın ile karşı karşıyaysanız. ” müsadenizle , Sizi ( Seni ) tanımak isterim ” gibi cümlelerle giriş yapın. Ortak dinlediğiniz bir müziği bulmak gittiği yerlerde gitmek gibi eski japon tekniklerini kullanarak da tanışma fırsatınızı ve beğenilerini tespit etme imkanınız çok yüksek .

 

Her şeyden önce kendinizi iyi tanımanızı ve sizinle ortak paydalarda buluşabileceğiniz bir kadınla iletişime geçmek sizler için reddedilme ihtimalini ortadan kaldıracak, minimuma indirecek olan bir durumdur. Ayrıca ilk görüşte bir kadın ile iletişime geçme isteği reddedilme ihtimalini artıran bir faktördür. Bir kaç kere daha sizi görmesine ve görsel olarak alışmasına izin verin. Fizyolojik durumunuz, sosyolojik veya maddi durumunuz her ne olursa olsun unutmayın size uygun bir eş,sevgili daima vardır.

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.