Erkekler Akıllı Kadın mı, Güzel Kadın mı Sever?

Biz erkeklerin en büyük problemlerinden biri tamamı ile yanlış anlaşılmaktır.

Bunun en belirgin örneklerinden biri kadınların aklından geçen erkekler akıllı olmayan, güzel kadınlara ilgi duyduğu yanılgısıdır.

BİZ ERKEKLER HEM AKILLI HEM DE GÜZEL KADINLARI SEVERİZ !

Yukarıdaki manşeti atarken çok da inanarak atmadığımız gerçeğini itiraf etmemiz gerekli.

Aslında hem hormonlarımıza yenik düşmemiz hem de aslında KONTROL saplantımız dolayısı ile bizim de çok fazla ne istediğimizi bildiğimiz tartışılır bir durum.

Biz erkekler aslında ister güzel ister akıllı isterse de hem güzel hem akıllı olsun kontrol edebildiğimiz ve hormonlarımıza cevap veren kadınlardan hoşlanıyoruz.

Daha doğrusu bize bu özelliklerini gösteren kadınlar ilgimizi çekiyor diğerlerinden hoşlanmıyormuş gibi davranarak çaktırmadan uzak durmayı tercih ediyoruz. İşte bu yüzden aslında seçen değil seçilen tarafta olduğumuz gerçeği söz konusu. her ne kadar çoğumuz bu durumu kabullenmese de 🙂 .

 

Peki bu durumu nasıl kurtulabiliriz ?

Bu durumdan kurtulmak veya daha akıllı olmak istiyorsak yapmamız gereken bir çok farklı yol mevcut.

Ama biz Bayefendi yazarları olarak uzun süre hatta senelerce üzerinde konuştuğumuz bu konuya son noktayı koymuş bulunuyoruz;

Teslim ol ve durumdan keyif almaya bak çünkü karşında ki varlık senin şu anda fark etmiş olduğun ve dahil olmaya çalıştığın bu oyunu doğduğu günden beri oynamakta.

 

Kazanma veya kontrol etme şansın yok. En fazla karşında ki kadının müsaade ettiği alan içerisinde özgürlüğünü yaşayabilirsin. 🙂

 

Aksini düşünüyorsanız size bir hatırlatma; Arkadaşlar “Albert Einstein”, hani şu izafiyet teorisini çözme konusunda şu an’a kadar bilinen en yakın formüle ulaşan ve bunun gibi bir çok teorisi ile bildiğimiz o deli dolu sempatik adam. İşte bu adam eşinden boşanabilmek için o kadar bilgi ve çalışmanın sonucu olarak aldığı Nobel ödülünü eşine vermiş ve ancak başarabilmiştir.

Zorlamayın derim 🙂 …

 

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.