Erkeklerin Özel Zamanları

Erkeklere özel zamanlar nelerdir ?

Genelikle biz erkeklerin sadece erkek erkeğe veya yalnız olarak değerlendirmeyi arzu ettiğimiz durumlardır.

Bu özel durumlar genelde kadınlar tarafından pek anlayışla karşılanmamakla beraber özel zamanlar olarak görülmemekte ve gereksiz işler olarak değerlendirilmektedir.

ERKEK ERKEĞE ZAMANLAR

Biz erkeklerin çoğunlukla böyle zamanlara ihtiyacı vardır ve genelde dışarıya çıkıp sohbetbetmek, bir meyhanede güzel zaman geçirmek, beraber maç izlemek veha maça gitmek gibi aktiviteler ile geçirdiğimiz bu zaman süreçleri içerisinde , kadınlar ne yaptığımızı merak ederek geçirmektedir.

Telefon ile bizleri arayıp, nerexe olduğumuzu, yanımızda kim olduğunu, ne yaptığımızı, ne zaman veleceğimizi sorguluyorlarsa bilmelisiniz ki bu durumdan rahatsızdır.

BİLGİSAYAR, MOBİL CİHAZLAR VE KADINLARIN BAŞ BELASI OYUN KONSOLLARI.

Günümüzde aktif olarak yaşamımızda ter alan mobil cihazlar elimizden düşmemekte ve hayatımjzın büyük bölümünü işval etmekte.
Eve gidip 2 kelime konuşmak yerine cep telefonu tablet beya bilgisayarlarımıza sarılıp, dünya ve eşlerimizle iletişimimşzi kesiyoruz bu durum da doğal olarak iletişim kopukluğuna ve karşılıklı olarak gerekli ilgiyi gösteremiyoruz.

Bu durum eğer eşiniz de mobil cihazlar ile ilişkili değilse büyük sorun oluşturabiliyor.

OYUN KONSOLU DÜŞMANLIĞI

Yukarıda yer tüm durumlar telafisi olan durumlardır fakat oyun konsolları konusunda söyleyebileceğimiz en önemli konu, Kadınların Oyun Konsolu düşmanlığıdır.

Erkeklere Özel Durumlar konusunun en önemli başlığı olan oyun konsolu kadının en temel düşmanıdır. Kadınların çocukça gördüğü ve sanki güzel bir kadın rakip gibi gördükleri oyun konsollarını bildiğiniz kıskanmaktadırlar.

Aslında haksız da sayılmazlar. Çünkü biz erkekler oyun konsollarındaki oyunlara başladığımızda temel ihtiyaçlarımızı bile unutabiliyoruz. Hatta yanımızda arkadaşımızda olursa etrafımızdaki her şeyi, herkesi unutabiliyoruz.

Fakat unutulmaması gereken en önemli durum hayatın küçük özel zamanlar ile güzelleşmekte olduğudur.

Tavsiyemiz, erkeklere özel durumlarda zamanın farkında olmanız veya o zamanınızın mümkün olduğunca kadınınızla kesişmemesine özen göstermenizdir.

Bunun yanı sıra hayatınızdaki kadının özel zamanları ile kendi özel zamanlarınızı programlayıp aynı zaman süreçleri içerisinde değerlendirmeniz daha rahat özel zamanlar yaratmanıza yardımcı olacaktır

Bir diğer seçenek ise  birlikte oyunlar seçerek bir arada eğlenmeyi deneyebilirsiniz, tabi bu durum biz erkeklere özel zamanlar olmaktan çıkıp ortak zaman statüsüne girmekle beraber bir süre sonra yine eşinizin, sevgilinizin, zamanı haline dönüşecek ve farklı yönlere kayacaktır.

 

Arananlar ve bulunanlar:

Leave a Comment

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.